Polsat Play

Awatar
ekipa moderatorska
04-02-2015 19:10

Jako że lubie ogladać'' Chłopaków do wzięcia'' mam pytanie. Od kiedy bedą nowe odcinki bo ostatnio są tylko powtórki?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-02-2015 19:14

Zapewne w kwietniu, jak tradycyjnie ruszy wiosenna ramówka Polsat Play. Bowiem nowe ramówki tego kanału zawsze ruszają w kwietniu (wiosenna) i październiku (jesienna).
Awatar
ekipa moderatorska
04-02-2015 19:20

Ja nie wiem,taki szlagierowy program przerywac na kilka miesięcy mrgreen lol2
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-03-2015 01:15

Polsat Play w nocy emituje serię dokumentalną "Megamiasta", znaną z Polsat Biznes czy też Polsat News z pasma "Wakacje z dokumentem" / "Sobota z dokumentem". Niestety, nie wiem, od kiedy ta emisja jest. Dziwne, bo w ramówce w ogóle nie ma tego uwzględnionego.

A co jeszcze ciekawsze, emisja jest ze znaczkiem "tylko dla dorosłych" icon_wink. A zapewniam, że tam nie ma nic nieodpowiedniego dla dzieci i młodzieży icon_wink.
MN dodał/a następującą grafikę:
megamiastapplay.jpg
Awatar
piszę coraz więcej
16-03-2015 13:41

Również czekam na nowych "Chłopaków.." Ciekawe jakby sobie poradzili na zwykłym Polsacie. Wiejskie tematy ostatnio dobrze się sprzedają (Rolnik szuka żony) więc mogłoby być nieźleicon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-03-2015 15:37

Jutro Polsat Play zaprezentuje wiosenną ramówkę. Jednak już dzisiaj można się dowiedzieć co nieco icon_wink. Swoją drogą, świetnie wykonane zaproszenie.
MN dodał/a następującą grafikę:
playwiosna15.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
25-03-2015 17:46

Może odświeżą przy tym oprawę graficzną.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-12-2015 12:41

"Hit Racer" to program, w którym kilkoro osób poszukuje starych samochodów , poddaje je renowacji , a na końcu programu organizują wyścig odrestaurowanymi autami - emisja odcinka pilotowego w 1polpla w sobotę 12 grudnia , o godzinie 17:45. Więcej tutaj
Udostępnij ten temat