Polsatowska ekipa od Pogody

Awatar
jestem zawsze
28-07-2010 16:53

Co myślicie na temat prowadzących dawniej i teraz Pogodę w Polsacie ? Mi się dawniej podobały prognozy przedstawiane przez pana Marka Horczyczaka (jeszcze za czasów gdy strzelał rymowankami) a obecnie lubię oglądać Pogodę z panią Pauliną Sykut i trochę mniej przedstawianych przez tą drugą panią. Fajnie byłoby jakby do Pogody wróciła grająca w "Malanowskim i Partnerach" pani Leleniewska icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-07-2010 17:27

Ta druga pani to Milena Rostkowska. A Paulina Sykut "wypływa na głębokie wody" icon_wink. Jutro poprowadzi, z Maciejem Dowborem, koncert w Giżycku, transmitowany przez Polsat.
bywam tu czasem
29-07-2010 19:33

Paulina Sykut dołącza do grona "gwiazd" Polsatu. Nie zdziwiłbym się, gdyby jesienią poprowadziła jakiś program.
Awatar
jestem zawsze
29-07-2010 21:56

No to szykuje się nam transferek z TV4 do Polsatu - najlepiej jakby przenieśli do Polsatu "Muzyczne listy" i byłoby fajnie icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-07-2010 20:26

Jaki transfer? Przecież Paulina Sykut od dawna pracuje w Polsacie jako pogodynka, wiec nie musi nigdzie przechodzić.

[center]Zdjęcie z debiutu Pauliny Sykut na koncercie w Giżycku:

a.imageshack.us/img828/9245/sykut3.jpg
[/center]
Edytowane przez MN dnia 25-12-2010 19:18
bywam tu czasem
31-07-2010 08:43

POLAND napisał/a:
Co myślicie na temat prowadzących dawniej i teraz Pogodę w Polsacie ? Mi się dawniej podobały prognozy przedstawiane przez pana Marka Horczyczaka (jeszcze za czasów gdy strzelał rymowankami) a obecnie lubię oglądać Pogodę z panią Pauliną Sykut i trochę mniej przedstawianych przez tą drugą panią. Fajnie byłoby jakby do Pogody wróciła grająca w "Malanowskim i Partnerach" pani Leleniewska icon_smile


Pan Marek chyba Cię posłuchał. Wczoraj w prognozie pogody po "Wydarzeniach" była rymowanka ("Rzekł mi dzisiaj niedźwiedź biały, że powrócą wnet upały&quoticon_wink icon_wink
Awatar
jestem zawsze
31-07-2010 15:33

A widać że ktoś nas czyta icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-08-2010 16:20

Milena Rostkowska zmieniła stan cywilny. Przedstawia się teraz bodajże jako Milena Rostkowska-Galant.
Udostępnij ten temat