Polsatowska ekipa od Pogody

wkręcam się
25-12-2010 19:14

..., upały, jak sobie napalę w centralnym to zdarza mi się biegać w samej bieliźnie icon_smile
A Paulinka jest urocza, bo jest uśmiechnięta izawsze ma nową czapeczkę icon_wink

Tak poza tym, to program Polsat News jest mi potrzebny, bo dziękitemu jestem zawsze poinformowana szybko o wielu ciekawych informacjach.

pozdrawiam wszystkich lubiących codziennie ich oglądać
Pozdrawiam i wesołych Świąt ludzie !

Edit: Połączono trzy posty.
Edytowane przez MN dnia 25-12-2010 19:19
Awatar
piszę coraz więcej
03-02-2011 19:03

Czy w Polsacie był jeszcze jakiś facet od pogody?
Awatar
jestem zawsze
03-02-2011 19:14

Polsat stawiał raczej na Pogodynki stąd o ile pamiętam poza Horczyczakiem nikt będący facetem Pogody nie zapowiadał.
wkręcam się
15-04-2012 13:37

jak wy sprzedajecie pogode regionom ktore wiecej placą wy chociaz sprawdzacie nastepnego dnia czy mieliscie troche racji?? tym bardziej nie zwracajac uwagi na warunki lokalne uwarunkowane terenem danego regionu, np - mazury ?? zal mi waas gadacie ze tydzien slaby deszcze burze a tu slonce swieci to jest kompetencja czy komercja??
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
15-04-2012 13:51

My nie jesteśmy oficjalną stroną polsatu. Więc pretensje nie do nas icon_wink
piszę coraz więcej
15-04-2012 16:25

xazez napisał(a):

jak wy sprzedajecie pogode regionom ktore wiecej placą wy chociaz sprawdzacie nastepnego dnia czy mieliscie troche racji?? tym bardziej nie zwracajac uwagi na warunki lokalne uwarunkowane terenem danego regionu, np - mazury ?? zal mi waas gadacie ze tydzien slaby deszcze burze a tu slonce swieci to jest kompetencja czy komercja??


No to się zburzył. Pewnie grilla planował.
Ale tak na poważnie. Jeśli już uwierzyć w pogodę jaką zapowiadają to w Polsacie nigdy nie była kompetentna. W ubiegłym miesiącu na planszy choćby też miejscowości były w innych miejscach. Rzeszów koło Lublina itd.
Zresztą poszperam w necie bo było to zamieszczane gdzieś i tu wkleję linka.
Awatar
jestem zawsze
15-04-2012 19:01

Na 1polnew pogodynki się nie pojawiają na ekranie i Pan Horczyczak.. Dlaczego icon_question
Awatar
wkręcam się
04-12-2012 20:57

Jeszcze w latach 2005 pogodę zapowiadała Monika Jastrząb,czy ktoś wie co się z nią obecnie dzieje ?

blondesearch.ru/img/e7/e74/Polsat_Prognoza_Pogody_na_22_maja_2005.jpg
Udostępnij ten temat