Kanały Polsat Viasat

Awatar
ekipa moderatorska
04-08-2010 18:17

Zapraszam do dyskusji na temat kanałów Grupy Viasat.
wkręcam się
04-08-2010 18:44

Dzisiaj otrzymałem e-maila od pani rzecznik Viasatu

Treść pytania:Czy kanały Viasat pojawią się na platformach cyfrowych?

Odpowiedź
Witam,

na chwilę obecną nasze kanały są dostępne w sieciach kablowych. Z platformami prowadzimy rozmowy. Nie udzielamy narazie żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

Pozdrawiam,

Czekam na wasze komentarze, czyli jest nadzieja, że kanały Viasat zagoszczą w 1cpn1 pytanie kiedy i w jakim pakiecie.
Awatar
przyjaciel strony
04-08-2010 19:26

Szczerze to wątpię by te stacje dołączyły do jakiejś platformy cyfrowej. Zapytacie skąd ten pesymizm, ano stąd, że te Viasat History i Viasat Explorer nadają w Polsce od 2004 roku, to już 6 lat, nigdy nie było na nie żadnej wyłączności, więc czemu do tej pory przez tyle lat nikt ich poza kablówkami nie dodał do swojej oferty?
Po drugiej myślę, że dołączenie ich do platform cyfrowych uczyni z nas tj. ich abonentów odbiorcami drugiej klasy, konkretnie rozchodzi mi się o jakość odbioru tych stacji. Miałem możliwość widzieć je w akcji w kablu i obraz jest pierwsza klasa, czyli bitrate musi być konkretny, co w sumie mnie nie dziwi bo sygnał dla kablówek leci z Siriusa, lecz jeśli np do CP dojdą te dwa Viasaty to jakość na 100% duuuuuużo gorsza, Hotbird jest przecież masakrycznie zapchany, będziemy mieć znacznie słabszy obraz od abonentów kablówek.
Edytowane przez apsik dnia 04-08-2010 19:32
Awatar
ekipa moderatorska
04-08-2010 20:53

Co do Visatów to wszystko jest możliwe.Cyfra i Cyfrowy Polsat zmieniają po to FEC aby było więcej miejsca na transponderach a co za tym idzie poprawa jakości dotychczasowych kanałów oraz dodanie nowych więc możemy się spodziewać po zmianie FEC niespodzianek od C+ i Cyfrowego Polsatu icon_smile
Edytowane przez Krzysiek_46 dnia 04-08-2010 20:57
Awatar
jestem zawsze
04-12-2010 12:51

Kanały VIASAT-u są najlepszymi w swoich tematykach. Posiadanie ich w swojej ofercie na wyłączność to ogromny atut. Myślę, że 1cpn1 powinien jak najszybciej zabierać się za kanały VIASAT, wtedy bardzo szybko sprawiłby, że utrata wyłączności na kanały BBC byłaby dużo mniejsza w skutkach.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
17-01-2011 17:08

Zwróciłem się z zapytaniem o kanały Viasat czy znajdą się w ofercie CP - oto odpowiedź:

Witam,

Niestety nie mogę w tej chwili podać Panu żadnych konkretów. Decyzja w tej sprawie należy wyłącznie do Cyfrowego Polsatu.

Pozdrawiam


Jak zwykle zresztą wszystko zależy od CP icon_evil
Awatar
bardzo ważna osoba
17-01-2011 17:10

Niestety 1cpn1 robi się troszkę butny...
Awatar
ekipa moderatorska
17-01-2011 17:24

Jeśli decyzja należy do Cp to ja chyba jużwiem jaka ona będzie. :sarcastic
Udostępnij ten temat