Kanały Polsat Viasat

Awatar
bywam tu czasem
26-01-2011 15:32

dlaczego tych kanałów nie ma w żadnej konkurencyjnej platformie?
Awatar
jestem zawsze
27-01-2011 10:44

Kanały VIASAT nie są obecnie w żadnej platformie satelitarnej, gdyż do tego czasu nie byli zainteresowani obecnością na satelicie i skupiali się tylko na kablówkach. Dziś prowadzą rozmowy, miejmy nadzieję, że korzystne dla 1cpn1, czyli równałoby się to z dołączeniem paczki kanałów VIASAT do oferty. A jak wyjdzie to czas pokaże... icon_wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
07-02-2011 19:20

Napisałem z mojego redaktorskiego maila do Dariusza Wasilewskiego z Viasat czy już wiadomo coś konkretniej o tym, aby kanały grupy Viasat dołączyły do oferty Cyfrowego Polsatu. Jeśli tak, to kiedy miałoby to nastąpić ?

Otrzymałem odp. taką: Witam, oferta została wysłana. Czekamy na odpowiedź Polsatu.

Pozdrawiam


Czyli nic nowego icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-02-2011 19:24

Dziwni są icon_wink. Przedtem ponoć rozmawiali, teraz tylko wysłali ofertę, Coś kręcą icon_wink.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
07-02-2011 19:25

Właśnie, jeszcze przed tymi pytaniami, napisałem, że ponoć trwają rozmowy i czy już wiadomo. . . (jak poprzedni post) icon_wink
przyjaciel strony
07-02-2011 19:26

mi się wydaje że albo się już dogadali i tak kręcą bo 1cpn1 im zabronił mówić co jest już na rzeczy albo na odwrót.
Awatar
jestem zawsze
10-02-2011 20:39

Moim zdaniem obie strony kręcą. Ani jedna, ani druga nie mówi prawdy. Aczkolwiek nie napalałbym się na dołączenie tych kanałów, bo możemy się mocno zawieźć... Są to bardzo wartościowe kanały i przydały by się w ofercie, ale co zrobi 'góra' tego nie wie nikt. "Lepiej być mile zaskoczonym, niż niemile rozczarowanym" icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
20-11-2012 00:41

Czy wiadomo kiedy Viasat Explorer, Viasat History i Viasat Nature zostaną zastąpione przez Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature? Czy tą datą jest właśnie 1 marca 2013 roku czy może chodzi o inną, która jest na razie nie znana?
smile1wink
Udostępnij ten temat