Kanały Polsat Viasat

Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-11-2012 13:50

Nie wiem, skąd ten marzec się wziął icon_smile. A co do tych kanałów, to oby to było w stylu obecnego Polsat C&I Network, czyli spolszczona oprawa, a nie pomieszanie z poplątaniem jak w Polsat JimJam.
Awatar
bardzo ważna osoba
22-11-2012 18:54

MN, może do tego czasu zostaną przygotowane oddzielne licencje nadawczego, np. od Ofcom'u dla Polsatu Viasat Explorer, Polsatu Viasat History oraz Polsatu Viasat Nature
smile1wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
15-12-2012 14:05

Jeszcze tutaj nie było o tym pisane, więc przypomnę te radosne informacje icon_wink
Grupa Cyfrowy Polsat nawiązała współpracę z grupą Viasat Broadcasting należącą do międzynarodowego koncernu medialnego - Moderns Time Group. W listopadzie br. oferta platformy Cyfrowy Polsat, w zakresie Pakietu Familijnego HD, została poszerzona o trzy nowe kanały: Viasat Explorer, Viasat History i Viasat Nature. Od 1 stycznia przyszłego roku sprzedażą reklam w tych kanałach zajmie się Biuro Reklamy Polsat Media. Ponadto na początku 2013 r. kanały Viasat rozpoczną nadawanie na rynku polskim pod dwoma markami - "Polsat" i "Viasat", otrzymując nazwy: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer oraz Polsat Viasat Nature.

Dodam, że kanał TV1000 w polskiej wersji dokładnie za miesiąc, bo 15 stycznia 2013 roku zostanie zamknięty.
Od 1 marca 2013 roku kanał Spice także nie będzie już nadawany.
Szkoda tylko, że do oferty Cyfrowego Polsatu nie dołączyły kanały Viasat History HD i Viasat Nature HD, które współdzielą czas antenowy w ramach jednego pasma.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-12-2012 14:18

Dla mnie szkoda , że TV1000 kończy nadawanie , bo nadają fajne filmy . Powinni ten kanał zostawić , ale cóż ... Szkoda , wielka szkoda końca tego kanału icon_cry
Awatar
jestem zawsze
15-12-2012 15:36

Dla mnie wystarczająco dobra byłaby chociaż fuzja TV1000 z Polsatem Film która by dała kanał Polsat Viasat Film pozbawiony powtórkowych treści z głównego Polsatu jakie teraz mamy na 1polfil oraz 1pfhd
Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2012 23:02

A ja się zapytam tak z ciekawości - Viasat Explorer dzieli czas antenowy z Spice, który nie jest dostępny w CP. Co jest w takim razie emitowane na tym kanale w "Spice'owych" godzinach?
Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2012 23:57

Pewnie jest przerwa w emisji i tyle.
smile1wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-12-2012 00:33

Jest zakończenie programu i czarna planszach.
Udostępnij ten temat