Oprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusjaOprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusja

Oprogramowanie dekoderów Polsat Box - dyskusja

Awatar
ważna osoba
02-09-2017 12:49

@Dareko dokładnie tak jak piszesz zgadzam sie z Tobą. Pozdrawiam
wkręcam się
02-09-2017 19:31

@Bunio. Wiesz, jak tak pobawiłem się tym nowym softem, to uczucia mam mieszane, czy aby on lepszy taki?
Zacząłem układać listę ulubionych, i fakt - samo dodawanie jest lepsze. Natomiast, już przesuwanie... no nie powiem, aby było to wyjątkowo poręczniejsze. Poza tym, w starym sofcie sprawdzanie strzałką w dół, co jest później na danym kanale i ogólnie - przechodzenie lewo/prawo pomiędzy kanałami, aby sprawdzić, co gdzie indziej leci, jest fajniejsze, mimo że przysłania ekran (choć i tak przecież przeźroczystość jest do ustawienia).
Ten mały podgląd natomiast, który jest w nowym sofcie, to wcale nie jest zmiana na plus. Owszem, nic niczego nie przysłania, tyle że obraz dużo mniejszy i mimo wszystko lepsze jest to, co po staremu.
Plusem pewnie jest to czarne menu podczas przełączania kanałów, tylko szkoda, że po lewej stronie nie ma ikony danej stacji (to by na pewno uatrakcyjniło wygląd) i myślę, że jest to technicznie do zrobienia. Jeśli CP jest w stanie "własną" nazwę nadać każdej ze stacji, to i na pewno ów mały obraz dałoby się dołączyć do ich listy (nie mówię o kanałach ręcznie wyszukiwanych, bo inna sprawa).
Plusem też jest to, że nie ma już tych kropek podczas ładowania kanału. A ciekawe jak będzie działać obsługa nagrań, bo niestety ta obecna pozostawia do życzenia.
pozdrawiam icon_smile
wkręcam się
09-09-2017 00:36

Witam ! !

Kilka dni temu mój dekoder HD 5500s "złapał" nową wersję softu. Niestety mam wiele zastrzeżeń co do tego.
Oto tylko kilka z nich...

- gdzie można włączyć "Radio" ? ? - przycisk na pilocie nie działa...! ! !
- po co są teraz przyciski czerwony, zielony i żółty..???
- dlaczego "Przypomnienia", zaznaczane na liście kanałów, przełączają na inny kanał 15 minut wcześniej ? ?
- czy można to gdzieś zmienić...? ?

Pozdrawiam
Awatar
ekipa moderatorska
09-09-2017 12:34

1. Po przyciśnięciu przycisku do radia powinna się uruchomić lista radiowa.Jeśli nie to wyjmij wtyczkę i podłącz jeszcze raz do prądu, ew. przywróć ustawienia fabryczne.
2. Przyciski działają głównie w telegazecie. Trzymając dłużej czerwony na jakimś kanale zobaczysz parametry, siłę i jakość sygnały. Niebieski przełącza na listę ulubionych, jeśli taką posiadasz
3. Takiego problemu nie powinni być. Więc przywróć lepiej ustawienia fabryczne. Bo ogólnie nikt takiego czegoś nie ma.
4. W sensie co chcesz zmienić? Przywrócić poprzedniej wersji nie można. Jedyne na co można liczyć to aktualizacja będzie jeszcze ewoluować. Więc kilka rzeczy może się jeszcze zmienić
wkręcam się
09-09-2017 20:10

Jeżeli w przyszłym tygodniu nie pojawi się soft dla HD 7000, to zacznie to już być irytujące.
wkręcam się
09-09-2017 22:08

WojtekCP napisał(a):

1. Po przyciśnięciu przycisku do radia powinna się uruchomić lista radiowa.Jeśli nie to wyjmij wtyczkę i podłącz jeszcze raz do prądu,..... wyłączam i nic się nie zmienia, widać tylko pustą ramkę oraz mały obrazek aktualnego kanału TV, który ogładam a pod nim >Brak informacji o programie"...

ew. przywróć ustawienia fabryczne... dla listy stacji radiowych nie będę sobie przysparzał roboty w układaniu od początku swojej listy ulubionych...


....a co ze strzałką w tył (ostatni, prawy, dolny przycisk) u mnie to nie działa....

...a czy u Was, przycisk wstecz(ostatnio oglądany kanał) to przycisk "X"..? ?
jeśli tak, to dlaczego nie została do tego wykorzystana "strzałka"..? ?


Pozdrawiam
Edytowane przez Munder dnia 10-09-2017 11:06
Awatar
ważna osoba
15-09-2017 14:37

no i 1cpn1 zapomniał o dekoderze PVR HD 7000 żeby zaktualizować go razem ze wszystkimi tak jak to było zapowiadane i to nawet że przed wakacjami lub we wakacje a tu co już wrzesień i to sporo czasu mineło po aktualizacji HD 5500s i dalej nic cisza ja nie wiem co oni wyprawiaja jak zwykle dużo obiecują a później wychodzi jak zawsze....
wkręcam się
15-09-2017 18:21

Witam!!
@Bunio...
...czemu sie tak niecierpliwisz..?? Potem,jak wielu, będziesz narzekał, że Ci ten nowy, soft nie odpowiada.....naciesz się jeszcze tym starym...

PS. W końcu zdecydowałem sie przywrócić ustawienia fabryczne i wszystko wróciło do normy...Radio i "przypomnienia"...


Pozdrawiam
Udostępnij ten temat