Awatar
bardzo ważna osoba
19-03-2017 18:45

To nie są kanały obowiązkowe, więc Cyfrowy Polsat nic nie musi i nic nie powinno. Jeżeli nie chcą czegoś dodawać, to mają swoje powody. A jak tak bardzo chcesz mieć do nich dostęp, to sobie załatw DVB-T i wyszukaj ręczni kanały FTA, a nie ciągle płaczesz, trujesz i zawracasz gitarę z tym w nieskończoność.
Awatar
ekipa moderatorska
19-03-2017 19:40

MK napisał(a):

Tylko że Puls 2 i WP to stacje naziemne więc w ofercie Cyfrowego Polsatu zdecydowanie powinny się znaleźć by uzupełnić podstawową ofertę programową. Podobna sprawa ma się z brakującymi kanałami FTA na czele z Eską TV.


W tych kanałach nie ma nic wartościowego, co poprawiłoby ofertę Cyfrowego Polsatu.
Awatar
jestem zawsze
19-03-2017 20:04

I tu się z tobą nie zgodzę bo na WP są bardzo dobre seriale - niektóre z nich mają nawet premierę w polskiej telewizji.
Awatar
ekipa moderatorska
19-03-2017 22:09

W telewizji WP są programy jakie emitują w Internecie, zakupione zagraniczne reality-show i programy life-stylowe plus kilka seriali. Zgadzam się, że te seriale są ciekawe. Ale w CP jest kilkanaście kanałów emitujących różnego typu seriale. Więc dopóki WP nie zaprezentuje czegoś naprawdę wyjątkowego, to niczym się na ich tle nie wyróżnia.
Awatar
stały bywalec
02-12-2017 17:46

Dziś rok tv WP ( Wielka Porażka) . Mało widzów , brak pomysłu na kanał. Większość to programy zagraniczne , mało własnej emisji. W ciągu roku większość poszła do kosza. Dlaczego? Za dużo kopii np pudelek show ma odpowiednik w superstacji na tapecie. Koniec także informacji . Dzieje się wykończyła konkurencja. Większość także straciła robotę ( dziennikarze , wydawcy).
Awatar
jestem zawsze
19-09-2019 21:04

Jesienią Telewizja WP pokaże m.in. "Mam talent - Mistrzowie", "Wykute w ogniu" i nowy sezon "Mistrzów kabaretu".
Największe talenty na świecie oraz gwiazdy polskiego kabaretu. Jesień w Telewizji WP
Awatar
jestem zawsze
02-10-2019 18:58

Gospodarzami niedzielnego programu będą Tomasz Machała i Agnieszka Kopacz, a poniedziałkowego Marek Kacprzak i Sebastian Ogórek.
Wirtualna Polska i Telewizja WP pokażą wieczór wyborczy "Nowe rozdanie"
Awatar
jestem zawsze
24-04-2020 21:54

Stacja w niedzielę rozpocznie emisję nowego serialu.
„Państwo z kartonu” Roberta Górskiego w Telewizji WP
Udostępnij ten temat