piszę coraz więcej
09-11-2016 22:31

Szkoda, że pnhd nie ma takiego studia jak Nowa TV icon_cry
Awatar
ważna osoba
10-11-2016 17:14

Jest strumień na stronie Nowa TV, więc w każdej chwili można podejrzeć, co mają do zaoferowania. Nie powiem, program "24 godziny" (patrząc tylko na skrót z YT) zapowiada się całkiem przyzwoicie - znane twarze, relacje reporterów lokalnych (dużo ich, w przypadku Katowic, relację zdawał redaktor naczelny jednego z katowickich serwisów informacyjnych, znany wcześniej z Silesia Informacje w TVS), do tego dość szeroka tematyka prezentowanych materiałów. Studio owszem wygląda ciekawie, kadry również (choć gdy program prowadzi Beata Tadla, jakoś brakuje mi części najazdów znanych z Faktów), ale czy jest czego zazdrościć pod kątem PN? Moim zdaniem nie. Studio PN to inna, (wyższa) półka, mimo że z 2008 roku. Właściciele Nowa TV na pewno sporo włożyli w część informacyjno-publicystyczną, pytanie czy nie przeinwestowali?

P.S. Logo i oprawa zupełnie mi się nie podoba, takie to niedzisiejsze, jakby z przełomu XX/XXI wieku.
wkręcam się
11-11-2016 13:03

Beata Tadla w Nowej TV a Orłoś w WP1. Ciekawe gdzie Kret będzie prezentował pogodę? Kiedyś mieliśmy dwa programy TVP a w tej chwili palec boli od przełączania na pilocie icon_smile. Tak serio to mamy za dużo stacji TV na rynku i część z nich zbankrutuje.
Awatar
bardzo ważna osoba
11-11-2016 14:27

Kret będzie prezentował pogodę w "Agencie". icon_razz.gif
Awatar
piszę coraz więcej
11-11-2016 18:59

z ciekawosci chcialem obejrzec nowy serwis informacyjny 24 godziny w nowej telewizji Nowa TV, rozsiadlem sie w fotelu wlaczylem streaming w neci, no i sie zaczelo, az tu nagle po paru minutach, pojawiala sie oto taka plansza.... http://www.fotosi...e199c65574
no i sie na ogladalem.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-12-2017 18:36

Najbardziej ciekawi mnie jak zmieni się serwis "24 godziny". Zapewne docelowo będzie go przygotowywał Polsat News. Nieopłacalne będzie utrzymywanie odrębnej redakcji informacyjnej.
Awatar
ekipa moderatorska
04-12-2017 18:42

Spodziewam się, że będzie jak z Superstacją.
Awatar
jestem zawsze
09-12-2017 00:17

MN napisał(a):

Najbardziej ciekawi mnie jak zmieni się serwis "24 godziny". Zapewne docelowo będzie go przygotowywał Polsat News. Nieopłacalne będzie utrzymywanie odrębnej redakcji informacyjnej.

Na razie to chyba jeszcze się nie zmieni Polsat ma tylko 34% udziałów a więc za małoby tak drastycznie zmieniać serwis Nowej TV.
Udostępnij ten temat