Czy podoba Ci się nasze forum?Czy podoba Ci się nasze forum?Czy podoba Ci się nasze forum?Czy podoba Ci się nasze forum?

Czy podoba Ci się nasze forum?

Czy podoba Ci się nasze forum?
TAK
91%
NIE
9%
Awatar
ważna osoba
04-02-2011 18:27

Podoba mi się i to bardzo icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2011 18:38

Dobrze znacie moją odpowiedź . 3 x Tak.
Awatar
jestem zawsze
28-07-2011 06:36

TAK tzn.
YES YES YES
bardzo ważna osoba
16-08-2011 22:16

Zacząłem rozmyślania nad tym jakże ciekawym i urzekającym tematem i napiszę, że one nie trwały krótko. Podzieliłem argumenty na te przemawiające za "TAK" oraz za "NIE". W mojej głowie miałem totalny mętlik, pół mózgu toczyło wojnę z drugą połówką, jeden argument przerastał drugi, nie wiedziałem zupełnie, co zrobić. Gdy minęła mi noc, znów zacząłem rozmyślania. Doszedłem do wniosku, że daruję sobie poprzednie konkluzje i w związku z tym, żeby zapewnić sobie jeszcze troche czasu bez BANa w serwisie, zagram tak, jak chcieliby Administratorzy i udzielę odpowiedzi zadowalającej Ich, czyli, że forum mi się podoba. Tak też robię icon_biggrin.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
16-08-2011 22:42

Ja również zagłosowałem na tak. Bardzo mi się podoba i lubię tu przebywaćicon_wink
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-08-2011 13:16

Mnie również bardzo podoba się te forumicon_wink
jestem zawsze
17-08-2011 13:23

Na forum jestem dopiero od poniedziałku, więc na moją opinię musicie trochę poczekać. Jednak zanosi się, że będzie to pozytywna opinia.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz czytelników 1npinfo.
Awatar
bywam tu czasem
19-08-2011 01:15

Tak. Forum i nie tylko wyglądają estetycznie. Jest porządek, szybka reakcja adminów itp. Forum jest jednym z najlepszych, na których byłem icon_wink
Udostępnij ten temat