Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
rozkręcam się
04-05-2020 17:00

Od kilku dni gdy włączam dekoder pokazuje się obraz taki sam gdy naciśnie się przycisk "MENU" na pilocie. Po co to zrobiono? Czyżby ktoś się nudził w CP w czasie pandemii ?
Po włączeniu dekodera trzeba wykonywać dodatkową czynność aby przejść do oglądania programu.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-01-2021 16:48

Witam Dzisiaj przyszła aktualizacja na mój dekoder wersja 3.5.8 nic nowego nie widzę tylko miałem 40% wolnego miejsca na dysku a teraz po aktualizacji pokazuje 0% a nagrań tyle samo, o co może chodzić ?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-01-2021 17:58

U mnie też z 31 % zrobiło się 5 %, ale w ustawieniach dysku pokazuje dalej 31%, więc to chyba jakiś bug w oprogramowaniu.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-01-2021 19:03

W ustawieniach nie patrzyłem Teraz popatrzyłem to rzeczywiście też mi pokazuje 39% Nagrywanie też działa więc coś w oprogramowaniu coś jest nie tak że tak pokazuje.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-01-2021 16:25

Chyba zrezygnowali z mozaiki bo mi się nie włącza po uruchomieniu dekodera.
Awatar
ekipa moderatorska
27-01-2021 14:50

Mozaika jest caly czas, ale rzeczywiście po aktualizacji oprogramowania dekodar pokazuje mniejsza ilosc dostepnego miejsca na dysku.
Awatar
rozkręcam się
06-02-2021 19:28

Sknocono nie po raz pierwszy oprogramowanie. U mnie w ustawieniach miejsce wolne na dysku wynosi 78%, natomiast po włączeniu menu PVR Ilość wolnego miejsca wynosi 0% (wyświetlane na czerwono).
wkręcam się
17-04-2021 11:29

Witam wszystkich

Dołączyłem do forum właśnie przez ten błąd we wskazaniach ilości wolnego miejsca na dysku , różnica we wskazaniach to nic , u mnie nagram jeden dwa filmy i pokazuje ,że już trzeci nie wejdzie ponieważ nie ma miejsca , kiedyś miałem na dysku kilkadziesiąt pozycji. Obecnie nie da się normalnie korzystać z dekodera , bo dysk wykazuje zapchanie po kilku pozycjach i odmawia nagrywania , TO JEST SKANDAL SYTUACJA TRWA NADAL !!!!
Udostępnij ten temat