Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
rozkręcam się
26-04-2021 18:14

Jestem ciekawy czy ktoś z CP czyta to forum. Śmiem twierdzić że nie i nikogo ze strony producenta nie obchodzą wpisy użytkowników dekoderów.
wkręcam się
03-05-2021 08:47

Witam. U mnie jest pare filmów nagranych i mam 92 %wolnego dysku i też pokazuje już że nie ma miejsca do nagrywania. Zgłaszaliście gdzieś ten błąd? Ktoś coś z tym zrobił?
Awatar
rozkręcam się
03-05-2021 09:40

Witam. Jest problem ze zgłaszaniem błędów oprogramowania dekodera, gdyż prawdopodobnie jedyna droga to ICOK gdzie udzielają standardowej odpowiedzi radząc napięciowy reset dekodera lub przywrócenie nastaw fabrycznych, chociaż mają dokładny opis problemu gdzie jest zawarta informacja iż reset nic nie daje. Czyli nie mają zielonego pojęcia o kwestiach technicznych. Innego sposobu kontaktu z CP nie znalazłem.
wkręcam się
07-10-2021 21:58

Zapisałem się na to forum z nadzieją, że się coś tutaj dzieje i uzyskam jakieś ciekawe informacje. Ale widzę, że panuje tu marazm, nic się nie dzieje, żadnych konkretnych odpowiedzi. Raz na miesiąc ktoś napisze i brak konkretnej odpowiedzi. Chyba się wypiszę. Pozdro dla wszystkich. Odpowiedzi typu zresetuj, odłącz od prądu itp. nic nie wnoszą, więc nawet nie będę pisał co jest nie tak z oprogramowaniem bo to nic nie daje. Szkoda nerwów.
bardzo ważna osoba
07-10-2021 22:29

No to może opisz swój problem z dekoderem to może ktoś Ci pomoże ja byłem użytkownikiem tego dekodera od lutego 2017 roku do września br. Więc może pomogę
wkręcam się
12-10-2021 16:44

Liverpool802 napisał(a):

No to może opisz swój problem z dekoderem to może ktoś Ci pomoże ja byłem użytkownikiem tego dekodera od lutego 2017 roku do września br. Więc może pomogę


Dzięki, zapisałem się na inne forum, tam się więcej dzieje.
Awatar
rozkręcam się
10-12-2021 19:17

Dzisiaj wprowadzono nowa segregację programów w CP i EPG zwariowało. Poszczególne pozycje programów powieliły się. Jest tak na liście głównej i na liście ulubionych.

images89.fotosik.pl/559/bbfed2a45e0dd617med.jpg
Edytowane przez kris51 dnia 10-12-2021 19:22
Udostępnij ten temat