Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
jestem zawsze
24-08-2017 18:55

Witam zastanawiam się nad kupnem zestawu antenowego z konwerterem unicable w APS-ie i mam pytanie czy po założeniu tego konwertera trzeba przywracać ustawienia fabryczne z usuwaniem nagrań i danych dekoderowi EVOBOX PVR?
Awatar
bywam tu czasem
26-08-2017 23:40

Waski45 napisał(a):

Witam zastanawiam się nad kupnem zestawu antenowego z konwerterem unicable w APS-ie i mam pytanie czy po założeniu tego konwertera trzeba przywracać ustawienia fabryczne z usuwaniem nagrań i danych dekoderowi EVOBOX PVR?

wystarczy zmienić ustawienia anteny w konfiguracji nie trzeba kasować nagrań ani przywracać ustawień fabrycznych.
pamiętaj tylko zę kabel musi być podpięty do wejścia sat1 w przypadku konwertera scr / unicable oraz że evobox używa 3 z 4 kanałów scr w trakcie normalnego korzystania a gdy nagrywasz 2-lub 3 programy naraz wykorzystuje wszystkie pasma scr
Awatar
bywam tu czasem
27-08-2017 00:21

Witajcie
znacie jakiś program który potrafił by wyświetlić nagranie lub kanal telewizyjny na komputerze przez DLNA evoboxa?

w exploratorze widać odpowiednie katalogi niestety w systemie brak odpowiedniego kodeka
brylok1981 dodał/a następującą grafiki:
zrzut_ekranu_218.png zrzut_ekranu_217.png
Awatar
ekipa moderatorska
29-08-2017 10:52

Nie ma takiego programu i nawet nie próbuj szukać. To jest tak zablokowane,że nie ma takiej opcji. To jest zrobione pewnie tak aby w przyszłości można było odtwarzać nagrania z Evo na innym dekoderze lub na CPGo. Obecnie ciężko stwierdzić na co to i po co to.
Awatar
jestem zawsze
10-09-2017 19:59

Czy u kogoś jest to samo jak u mnie jak zaznaczę w dekoderze nagrać sezon jakiegoś serialu np. Lekarze na start i mi się nagra ten serial od poniedziałku do piątku ale jak jest już sobota to zaplanowane nagrania tego serialu same znikają i nie nagrywa kolejnych odcinków tego serialu od poniedziałku do piątku i muszę ponownie w sobotę zaznaczać aby nagrał te odcinki?
wkręcam się
09-10-2017 20:33

Witam Jak zmienić układ kanałów w ulubionych ? Dzięki za odpowiedź.
wkręcam się
21-10-2017 00:28

Witam mam pytanie nabyłem ostatnio CF z dekoderem Evobox posiadam telewizor sony kd 55xe9005 podłaczyłem dekoder do tv po hdmi a dzwiek hdmi tv z kinem domowym i brak dzwieku 5,1 jak podłaczyłem dzwiek po optyku dekoder z kinem domowym bylo tak samo ,wydaje mi sie ze filmy na hbo hd , tvn hd na polsat hd sa nadawane w 5,1 . z gory dzieki za odpowiedz
wkręcam się
21-10-2017 00:40

sorki za zasmiecanie forum jednak tylko garstka polskich HD nadaje w 5,1
Udostępnij ten temat