Nowy regulamin shoutboxa - propozycjeNowy regulamin shoutboxa - propozycjeNowy regulamin shoutboxa - propozycjeNowy regulamin shoutboxa - propozycje

Nowy regulamin shoutboxa - propozycje

Awatar
ekipa moderatorska
29-01-2016 21:47

@Kamil Wtedy była całkowita samowolka. Była do tego możliwość pisania na sb bez logowania. Lecz niestety wtedy zaczęły się spamy i rozmowy jak na czacie z kumplami. I przez to powstał regulamin również.
Awatar
ważna osoba
29-01-2016 21:52

A teraz to już praktycznie ten same osoby logują na sb od czasu do czasu ktoś nowy napisze sporadycznie i jest kultura . Jak to mówią co było i nie jest nie pisze się w rejestricon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-01-2016 22:16

RS napisał(a):

K4016td, nie wiem, czy choć część z twoich propozycji przejdzie icon_wink Jakbyśmy zakazali ludziom pisać o sporcie, nc+, kanałach TVN i innych sprawach satelitarnych, to SB opierałby się na powitaniach i pożegnaniach i na np. dyskusjach politycznych icon_wink Ja tak to widzę.

Bo tak by było na 100%!

Ja jestem za tym, aby nie było jakichś dziwności typu zakazane tematy. Chyba że właśnie Shoutbox ma tak wyglądać - czasami coś o tv, a poza tym powitania i pożegnania i sport, sport, sport... Czyli zwykła monotematyczność.
Awatar
jestem zawsze
29-01-2016 22:23

Shoutbox powinien mieć możliwość rozmowy na każdy temat.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-01-2016 00:11

Czy w ogóle przeczytaliście to, co napisałem icon_wink? Propozycje punktów regulaminu macie tutaj podawać. Do tego służy ten wątek.
Awatar
piszę coraz więcej
30-01-2016 00:16

RS napisał(a):
K4016td, nie wiem, czy choć część z twoich propozycji przejdzie icon_wink Jakbyśmy zakazali ludziom pisać o sporcie, nc+, kanałach TVN i innych sprawach satelitarnych, to SB opierałby się na powitaniach i pożegnaniach i na np. dyskusjach politycznych icon_wink Ja tak to widzę.

Od sportu są fora sportowe, od kanałów TVN i oferty nc+ są fora dotyczące tego tematu. To jest serwis o Polsacie, kanałach Polsatu i ofercie Cyfrowego Polsatu. Zauważyłem że część z was o tym zapomniała.
Mariusz napisał(a):
Poziome SB raczej nie przejdzie.
Już kiedyś było, to testowane i wiele osób nie zaakceptowało tego icon_wink

Podaj 2 powody czemu poziomy SB jest gorszy od pionowego? Poziomy jest czytelniejszy i więcej się na nim mieści, łatwiej obserwować posty i według mnie lepiej się prezentuje.
krab13 napisał(a):
Tragiczny pomysł, bez sportu,nc+ i tym podobnych SB będzie puste, w ogóle pomysł o wyłączeniu sportu to największa głupota jaką słyszałem.

O, no popatrz - bo nie będziecie mogli spamować godzinami o Lidze Mistrzów która jest dostępna w Canal+ i ofercie nc+? No popatrz - czy to jest forum o Canal+ i ofercie nc+? Piszcie o sporcie który jest dostępny w kanałach Polsatu. Oczywiście w odpowiednich tematach albo ograniczenie się do postów w SB opisującej sport na Polsacie. A nie tak że LM nieobecna w Polsacie zajmuje cały czas.

Boli mnie to że nieraz wartościowy post w SB znika gdzieś pomiędzy spamem o LM i nc+, ciężko cokolwiek tam odnaleźć a na forum jak się coś napisze to się czeka pół roku na odpowiedź...
Awatar
bardzo ważna osoba
30-01-2016 01:47

Zrozum, że to jest serwis którego główną tematyką jest Grupa Polsat ALE NIE JEDYNĄ czy tak trudno to pojąć? icon_confused jakby wszyscy tu pisali tylko o Polsacie i wychwalali go pod niebiosa, to ktoś jeszcze by pomyślał że to jest patologiczny serwis, a my jesteśmy jakąś sektą shock lepiej niech pozostanie tak jak jest - takie jest moje zdanie icon_smile
Awatar
ważna osoba
30-01-2016 09:52

K4016td napisał(a):


O, no popatrz - bo nie będziecie mogli spamować godzinami o Lidze Mistrzów która jest dostępna w Canal+ i ofercie nc+? No popatrz - czy to jest forum o Canal+ i ofercie nc+? Piszcie o sporcie który jest dostępny w kanałach Polsatu. Oczywiście w odpowiednich tematach albo ograniczenie się do postów w SB opisującej sport na Polsacie. A nie tak że LM nieobecna w Polsacie zajmuje cały czas.

Boli mnie to że nieraz wartościowy post w SB znika gdzieś pomiędzy spamem o LM i nc+, ciężko cokolwiek tam odnaleźć a na forum jak się coś napisze to się czeka pół roku na odpowiedź...


Ale by my mieli pisać na temat Polsatu jak nic kompletnie ciekawego nie dzieje a w CP nie lepiej gdyby nie sport i nc+ itp. to bym nic nie pisali .I tak nie narzekaj liczy się głos większości a większość jest na nie więc twoja propozycja nie przejdzie mam wrażenie że tymi zmianami co zaproponowałeś chciałeś sobie ułatwić czytanie SB a nie myśląc o większość .
Udostępnij ten temat