Super Polsat

Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-06-2016 12:08

Łał, jestem pod wrażeniem icon_lol.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-06-2016 15:38

Polsat Sport News chamsko przerwał tenis na żywo, żeby pokazać konferencję reprezentacji Polski, która i tak była na żywo w Polsat News i Polsat News 2.

Najlepsza była pani Nowak, która komentowała tenis - o chyba nie pokażemy tego meczu do końca, bo teraz konferencja reprezentacji Polski icon_lol. A po powrocie już był zupełnie inny mecz icon_green.

I chyba o 18:00 zrobią to samo na trening reprezentacji Polski.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-06-2016 16:24

Mecz z Ukrainą był wczoraj w Polsacie Sport News czy nie? Bo niby miał być, ale w wynikach nie jest to uwzględnione icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
22-06-2016 16:25

Wydaje mi się, że było samo studio. A w czasie meczu powtórki boksu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-06-2016 16:33

Może obawiano się rozpłynięcia widowni.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-06-2016 17:02

MN napisał(a):

Mecz z Ukrainą był wczoraj w Polsacie Sport News czy nie? Bo niby miał być, ale w wynikach nie jest to uwzględnione icon_wink.


Nie było. Była powtórka jakiegoś boksu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-06-2016 11:42

Trochę to stare, bo z kwietnia, ale ja dzisiaj to dopiero przeczytałem. Cudowne 1serce.

Koncesjonariusz uzasadnia wniosek złożoną sytuacją na rynku medialnym, trudnościami w pozyskiwaniu praw do transmisji sportowych, dużą ilością kanałów i sposobów dystrybucji oraz presją Internetu i piractwem. W uzasadnieniu wniosku Koncesjonariusz powołuje się na słuszny interes Wnioskodawcy, który będzie mógł zostać realizowany poprzez możliwość pozyskania reklamodawców co umożliwi lepsze finansowanie specjalizacji programu.
Awatar
bardzo ważna osoba
24-06-2016 15:07

A o co dokładnie chodzi? icon_smile
Udostępnij ten temat