Super Polsat

Awatar
przyjaciel strony
24-08-2016 21:01

Ale marka PSN jak nie znika to ramówka nadal będzie, więc zmiany w PSN niewiele sygnalizują
Awatar
ekipa moderatorska
24-08-2016 21:16

Emil napisał(a):

Tylko w czym oni mają problem zrobić właśnie ten rebranding? Pozwolenie od KRRiT jest. Zmiany w transmisjach na żywo widać. Już w przyszłym miesiącu mogliby. Nie wiem na co oni czekają.


Jutro jest prezentacja wyników. Liczę, ze podadzą konkretną datę.
Awatar
jestem zawsze
26-08-2016 23:13

Moim zdaniem Polsat czeka na konkurencje z MUX8 oraz Ósemkę TV.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-08-2016 16:54

rotalplus napisał(a):

Ale marka PSN jak nie znika to ramówka nadal będzie, więc zmiany w PSN niewiele sygnalizują


Opierasz się na jednej wypowiedzi jednego komentatora sprzed pół roku icon_wink?
Awatar
ekipa moderatorska
26-09-2016 22:40

Polsat Sport News pokaże w październiku towarzyski turniej reprezentacji polski kobiet w piłce ręcznej. Więc wygląda na to, ze prawa do meczy polskich reprezentacji w Piłkę Ręczną zostały w Polsacie. Zrezygnowali z obu lig w tą dyscyplinę sportu, ale reprezentacja chyba zostały. Co ciekawe na plakacie zapowiadającym to wydarzenie, oraz na plakacie meczu męskiej reprezentacji w listopadzie nie ma żadnego logotypu telewizji. Więc możliwe, że kontrakt jest negocjowany.
Awatar
ekipa moderatorska
30-09-2016 10:55

W skarbie kibica PlusLigi w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym są logotypy Polsatu Sport News HD. Można zobaczyć w prawym górnym rogu stron skarbu.

http://www.przegl...,1020.html

Edit. Specjalnie kupiłem papierowe wydanie przeglądu. To na pewno nie jest przeoczenie czy błąd. Na każdej stronie reklama trzech sportowych kanałów Polsatu z logotypami z dopiskiem HD.
Edytowane przez Staszek dnia 30-09-2016 19:22
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
05-10-2016 01:25

Właśnie sprawa kanału 8TV dała mi do myślenia, więc czy może być tak, że też Polsat Sport News zniknie tylko z DVB-T (przez Super Polsat), a w innych miejscach będzie nadal nadawał tak jak Eska TV, przez co później mogłaby ruszyć wersja HD? Chyba, że zmiany w koncesjach wykluczają taką możliwość icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
15-11-2016 00:55

Można powiedzieć, że to już prawie oficjalnie i ostatecznie. Polsat Sport News zostaje! http://www.wirtua...ie-z-rynku :-)

Natomiast start Super Polsat cały czas się przeciąga. Teraz pojawia się przełom grudnia i stycznia, mimo że są praktycznie, technnicznie gotowi na to.
Udostępnij ten temat