Kanały Polsat Volleyball

Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-08-2010 19:13

Kolejny temat z cyklu pomysły pana Solorza i Kmity icon_wink. Pomysł stary, bo z 2007 roku. Ma to być międzynarodowy kanał poświęcony siatkówce, ze sporym udziałem Polsatu.

- Jesteśmy przygotowani pod względem technicznym, problemem są krajowe prawa telewizyjne. Prezes Mirosław Przedpęlski ruszył w świat od Japonii przez Brazylię po USA, gdzie rozmawia z prezesami federacji i stacji telewizyjnych. Jeśli będziemy mieli dwóch, trzech partnerów, kanał World Volleyball ruszy - zapowiada Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.


Więcej w rozmowie z Marianem Kmitą:
http://www.sport....a_pod.html

PC: Zmieniono nazwę tematu z World Volleyball na kanały Polsat Volleyball.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
19-08-2010 19:15

Pomysłów to mają sporo, tylko żeby z tych pomysłów coś konkretnego później wyszło icon_wink
bywam tu czasem
19-08-2010 19:19

Akurat chciałem o tym napisać w sb. Fajny pomysł, ale wydaje mi się, że nie na Polskę. Siatkówka klubowa nie cieszy się dużą popularnością. Nawet Liga Światowa czy World Grand Prix notują wyniki oglądalności pon. 2 mln. Boje się, że będzie gorzej niż z Polsat Futbol, ale inicjatywę popieram.
Awatar
ważna osoba
19-08-2010 20:10

No i wtedy nic nie zostanie na Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra. F1 nie utrzyma obu kanałów. Boks także.
Awatar
ekipa moderatorska
19-08-2010 20:20

Muszę powiedzieć że polityka Polsatu mnie zadziwia,chociaż teraz wiadomo by było na korzyść jakich praw straciłby dostęp do pucharu Niemiec i Szkockiej Ligi.
stały bywalec
20-08-2010 09:37

Uważam, że to bardzo dobry pomysł. W ostatnią Środę byłem na meczu reprezentacji Polski w Sopocie/Gdańsku i wszystko wskazywało na to, że siatkówka cieszy się dużą popularnością. Było około 11 tys. ludzi, więc więcej niż czasami na piłce nożnej, bo tu zdarzało się, że było po kilka tys. np. na Stadionie Śląskim.
W polskiej siatkówce są spore pieniądze, ale wysoki poziom. A w takiej polskiej piłce nożnej są spore pieniądze, jak na polskie warunki, a poziom mniej więcej na wysokości krawężnika.
Edytowane przez MN dnia 16-08-2011 18:28
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
23-08-2010 15:42

Pomysł very good.
Tylko się zastanawiam ,skąd oni wezmą te ligi.Jak się dogadają to przekaz będzie w kilku językach.W Polsce oglądalność ligi japońskiej może być duża.Ligi brazylijskiej może trochę niższa,ale jaka będzie oglądalność ligi włoskiej...Ogromna!!!W tej lidze gra polka.Kanał będzie miał ogromną widownie.
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-07-2011 20:41

ooo takk, bardzo bardzo bym chciał, aby ten kanał pojawił się na Cyfrowym Polsacie icon_wink
Udostępnij ten temat