Kanały Polsat Volleyball

Awatar
bardzo ważna osoba
15-09-2014 19:04

A Polsat pewnie nie pomyśli o takim czymś, aby po zakończeniu się 2014 FIVB Volleyball Men's World Championship zostawić jeden kanał i zrobić z niego pełny linearny sportowy kanał siatkarski.
icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
15-09-2014 19:53

Te wyniki to zasługa tylko 4 dni z transmisjami na żywo przez 8 godzin dziennie.

Polsat Sport spokojnie wyciągnąłby ponad 5% pokazując te MŚ. W koncu zasięg PV jest wyraźnie mniejszy.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-09-2014 22:30

A czemu nie ma wyników kanałów Polsat Volleyball 2, Polsat Volleyball 3 oraz Polsat Volleyball 4?
icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
15-09-2014 23:13

Bo one nie są monitorowane przez nikogo Liczy się tylko Polsat Volleyball 1 bo na nim są reklamy
Awatar
bardzo ważna osoba
17-09-2014 01:00

Blisko 100 tys. abonentów największych sieciach kablowych wykupiło już dostęp do Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Polsat nie chce podać żadnych danych liczbowych, ale zapewnia, że mundial cieszy się popularnością.

[...]

- Sprzedaż kanałów Polsat Volleyball jest lepsza niż początkowo sądziliśmy. Byliśmy sceptyczni, bo oferta weszła dość późno, a cena była wysoka. Sprzedaż zaczęła się właściwie już po rozpoczęciu mundialu, wtedy ruszyła fala zamówień - mówi nam osoba z jednej z sieci. Operatorzy po bardzo dobrej dla polskiej drużyny pierwszej fazie grupowej Mistrzostw Świata w zeszłym tygodniu notowali kolejne zamówienia.

[right]źródło: WirtualneMedia.pl[/right]
Wyniki wyglądają na dobre, ale nie wiem tak jest. Myślę, że gdyby kampania kanałów POLSAT Volleyball oraz wysyłanie ofert do operatorów rozpoczęło się nieco wcześniej, to przypuszczam, że klientów, którzy wykupili do nich dostęp, byłoby nieco lub znacznie więcej.
icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-09-2014 09:14

http://www.sport....n=FB_Sport

Wojenko, wojenko, cóżeś ty za pani, że za tobą idą chłopcy malowani...
Awatar
bardzo ważna osoba
17-09-2014 14:10

Do publikacji branżowego portalu [przyp. - WirtualneMedia.pl] szybko odniósł się rzecznik stacji Tomasz Matwiejczuk. - Dane są nieprawdziwe i wyssane z palca - napisał. - O dokładnych liczbach być może poinformujemy po zakończeniu mistrzostw - dodał, w odpowiedzi na zapytanie Eurosport.Onet.pl, czy może przedstawić konkretne dane.

[right]źródło: Eurosport.Onet.pl[/right]
To ciekawe skąd WirtualneMedia.pl mają te dane, bo według mnie, to ich informacje nigdy nie były nieprawdziwe. Pozostaje czekać do końca imprezy i może wtedy poznamy oficjalnie wszystkie interesujące nas liczby.
icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
17-09-2014 17:20

Okaże się po mistrzostwach.

Mnie bardziej ciekawi czy zwiększy się liczba abonentów CP, ale tego dowiemy się dopiero w listopadzie na prezentacji wyników za 3 kwartał.
Udostępnij ten temat