Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+

Moduł CI/CI+

stały bywalec
30-08-2010 21:57

Pozwoliłem sobie założyć wątek poświęcony modułowi CI, który to w swojej ofercie posiada Cyfrowy Polsat. Myślę, że mogą znaleźć się jakieś pytania, problemy odnośnie tego modułu, więc chyba warto było założyć ten wątek. Moduły w ofercie Cyfrowego Polsatu można wziąć w dzierżawę przy podpisywaniu umowy i tu są traktowane jak dekodery HD. Można też je zakupić w opcji pre-paid na własność za 199 zł. Opcja pre-paid jest bardzo atrakcyjna, gdyż w tych 199 zł zawarte są 4 miesiące pakietu Familijnego, 1 miesiąc pakietu RelaxMix i 4 miesiące pakietu HD. Jeśli chodzi o współpracę z dekoderami to moduły Cyfrowego Polsatu nie sprawiają większych problemów. Aktywacje raczej nie sprawiają problemów. Czasami pojawiają się różne komunikaty, ale te wystarczy wyłączyć w ustawieniach dekodera i moduł Cyfrowego Polsatu gra, jak ta lala. ;-)
Awatar
piszę coraz więcej
25-12-2010 21:17

Czy 1cpn1 wydał jakiś komunikat odnośnie wycofania modułów CAM? Rezygnują z modułów, pre-paidu w ogóle czy to tylko chwilowe wycofanie? Cyfra+ też wycofała swoje moduły a od strony sprzętowej jest to ten sam moduł. Na jakimś forum przeczytałem (raczej fantazja piszącego) że 1cpn1 ma zamiar sam produkować moduły CAM. Pytam bo nie wiem czy kupić jeszcze z "resztek" na Allegro po 300 zł czy może poczekać aż na nowo pojawią się w 1cpn1.
stały bywalec
26-12-2010 19:29

Na przełomie Września i Października pojawiła się informacja, że do sprzedawców nie będą dostarczane moduły CAM pre-paid i tak też się stało. Sklepy to co miały to wyprzedały, ale jak sam widzisz, co niektórzy jeszcze mają je w swojej ofercie, ale za sporą wyższą cenę.
Jak na razie nie żadnych nowych informacji na ten temat. Jedyne co CP potwierdził to, to że do końca roku sprzedawcy nie będą mogli zamówić modułów pre-paid, a realny termin dostawy nie jest znany.
Z tego co wiem APS nowych dostaw też nie mają. A o tym, że CP sam ma wziąć się za produkcję modułów też słyszałem, ale czy to prawda to nie wiem.
Podsumowując. W kwestii modułów jak na razie nic nowego nie słychać.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-06-2012 15:34

Jak informuje jeden z użytkowników Forum Sat Kurier nowy moduł CAM Cyfrowego Polsatu (CI+) ma włączony tryb legacy, a to oznacza że powinien działać także w starszych odbiornikach z gniazdem CI.
Awatar
piszę coraz więcej
28-07-2012 12:07

Można kupić Pre-paid'a z tym modułem? Szukam na Allegro i nic nie ma. Na stronach CP oferty Pre-paid w ogóle nie znalazłem. W dekoderach nie ma modułów.
wkręcam się
28-07-2012 15:47

Istnieje możliwość wymienienia dekodera Sagemcom ESI-88 na Moduł CAM ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-07-2012 17:11

Chyba, że jakoś w przedłużeniach umowy, byłaby jakaś opcja podmiany, ale to musisz zapytać na infolinii lub w APS.
wkręcam się
28-07-2012 17:17

Umowę podpisałem 17 lipca 2012 roku, a bardzo mi zależy na tej wymianie.
Udostępnij ten temat