Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+

Moduł CI/CI+

Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-07-2012 17:20

To nie wiem, czy nie trochę za wcześnie na wymianę, skoro niedawno podpisywałeś umowę, ale to musisz już spytać się na infolinii lub w APS.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
22-08-2012 11:21

Czy nowy moduł jest już dostępny w Cyfrowym Polsacie? A i jak by mi ktoś jeszcze wyjaśnił na czym polega CI+ bo nie jetem za bardzo w tych sprawach dobry.
jestem zawsze
22-08-2012 15:19

Wszystko zależy od konkretnego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży - jeżeli zeszły mu stare moduły i złożył kolejne zamówienie to powinien już mieć nowe moduły CI+.
CI+ jest na minus abonenta, gdyż operatora ma większe możliwość decydowania o tym co możemy, a czego nie, na przykład może zablokować możliwość nagrywania niektórych programów. icon_smile
Na minus w przypadku modułów CI+ Cyfrowego Polsatu jest to, że w porównaniu do modułów CI gorzej współpracuje z niektórymi dekoderami. icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
29-09-2012 21:13

Nowe moduły CI+ najlepiej współpracują z telewizorami wyposażonymi fabrycznie w wejścia standardu CI+ np. Samsung.
Awatar
przyjaciel strony
14-10-2012 16:32

Witajcie icon_smile Mówiłem, albo też nie jak mój cud techniki HD 5000 się spisuje icon_green Po prostu przycisk do papieru i nic więcej icon_wink Nie nagrasz nic nim , bo nagrania się mieszają, kasują i dekoder nagrywa co mu się podoba, niezależnie czy godzine , czy dwie przed/po zaplanowanym nagraniu icon_wink Mam tego już dość szczerze, a że Polsat tłumaczy się że cytuję" tak ma być" to postanowiłem zamienić to coś na moduł i wydać trochę gotówki na normalny dekoder HD icon_smile Przeszukałem stertę recenzji, opinii i nie wiem nadal co wybrać icon_smile
Doradźcie icon_smile Granica cenowa to 600-700 zł icon_wink Dysk mam zamiar kupić oddzielnie icon_wink
Pozdrawiam icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
14-10-2012 16:55

A do tego tunera chcesz wydzierżawić moduł Ci+ od 1cpn1 dobrze dedukuję? icon_smile
Edytowane przez AG dnia 14-10-2012 17:05
Awatar
przyjaciel strony
14-10-2012 17:02

Tak, dobrze icon_smile Po prostu wymienię HD 5000 na moduł i pasuje icon_wink Już się z nimi kontaktowałem i mam taką możliwość icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
14-10-2012 17:05

Moim zdaniem taki tuner powinien ci wystarczyć www.hollex.pl/odb...yboxx-hd-c icon_smile
Udostępnij ten temat