Dawne seriale PolsatuDawne seriale PolsatuDawne seriale PolsatuDawne seriale Polsatu

Dawne seriale Polsatu

Awatar
bardzo ważna osoba
10-06-2016 23:57

Info o Januszu podałem w Kanałach TVP. icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-06-2016 11:24

Można gdzieś znaleźć oglądalność tych seriali, gdy miały swoje premiery?

Chodzi głównie o początki 13 posterunku, Świata według Kiepskich, Miodowych lat, Szpitala na perypetiach, Daleko od noszy, Graczykowie i Rodziny zastępczej.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-02-2017 00:40

To co teraz napisze trochę się odnosi do Miodowych lat.

W teatrze Capitol jest wystawiana sztuka pt. Dziwna para, w której grają Cezary Żak i Artur Barciś, reżyseruje Wojciech Adamczyk. Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było jakby przeniesiono to na mały ekran i pokazano jako serial w Polsacie.

Ale. No właśnie jest zawsze jakieś ale. Dziwna para jest legendarnym hitem Broadway?u, z którego potem zrobiono film, a następnie serial. Niestety, u nas już też powstała wersja Dziwnej pary. Serial nosił tytuł Faceci do wzięcia, w którym zagrali Cezary Pazura i Paweł Wilczak, pokazywała go TVP1.

Tu można zobaczyć co nieco o tym spektaklu.


----> to jest zatytułowane jakoby to były Miodowe lata, nie są

No cóż trzeba być dobrej myśli, że kiedyś trio Barciś, Żak i Adamczyk stworzą dla Polsatu świetny serial komediowy.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-07-2017 16:00

Maciej Ślesicki myśli o reaktywacji 13 posterunku.

http://swiatseria...Id,2419247
Awatar
piszę coraz więcej
21-07-2017 12:40

Sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony uwielbiałem ten serial i chętnie zobaczyłbym kolejne odcinki, ale obawiam się, że go popsują, bo brak części aktorów, a ci co zostali nie wiadomo czy udźwigną swoje role. Chociaż gdyby potraktować to jako kontynuację, gdzie Czarek jest komendantem, Arni jego zastępcą, Kasia nadal z nimi pracuje, do tego dołożyć kilka nowych twarzy, to może wyszłoby coś dobrego z tego.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-07-2017 23:10

Myślę, że Czarek nie byłby komendantem, a tym bardziej Arnie jego zastępcą. Po prostu daliby nowego komendanta.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-07-2017 23:27

Już dwójka była mocno słabsza od jedynki. Po co robić reaktywację i niszczyć legendę. Zobaczcie co zrobiono z "Idolem".
Awatar
bardzo ważna osoba
22-07-2017 15:30

Ten serial nie ma już racji bytu wśród. Sama realizacja i wygląd obecnych seriali w porównaniu do starych, to dwa całkiem różne światy. Wystarczy zobaczyć współczesne Świat według Kiepskich czy Daleko od noszy. Reanimacja. Badziew badziewiem badziewia poganiał.

W dodatku, Pazura też już nie jest taki młody; nie wiadomo czy Woźniak by chciała grać, bo jej praktycznie nie ma na ekranie; Perepeczko i Walczewski nie żyją od lat; a Włodarczyk też nie jest jakaś dobra, jak kiedyś (niby 36 lat, a wygląda jakby miała 46).

I jakby sceneria miała wyglądać? Nowiutki, sterylny, czyściutki posterunek w innym miejscu? Takie nowobogackie i wyidealizowane, jak to teraz pokazują w serialach. Bo wątpię, aby mieli zrobić taką tzw. biedę jaka była.

Nawet jeżeli to byłaby prawda, to nie uda się kompletnie.

MN napisał(a):

Już dwójka była mocno słabsza od jedynki. Po co robić reaktywację i niszczyć legendę. Zobaczcie co zrobiono z "Idolem".

Albo z Daleko od noszy.
Udostępnij ten temat