Awatar
piszę coraz więcej
06-08-2016 20:51

Właśnie przed momentem w pierwszej przerwie reklamowej Kabaretobrania z Zielonej Góry, była zapowiedź nowego programu w niedzielne jesienie. "Kabaret na żywo", jak z nazwy będzie nadawany na żywo co każdą niedziele i w każda niedziele będzie obowiązywać inna tematyka skeczów, jak również co tydzień inny kabaret będzie gospodarzem kabaretowego programu.
Awatar
jestem zawsze
06-08-2016 20:56

Przypomina mi to program "Dzięki Bogu juź weekend" więc mam nadzieje że program się przyjmie. Ciekawe czy Polsat zaproponuje coś na sobotę o 20:00.
Awatar
przyjaciel strony
06-08-2016 23:32

Skopiowianie TVNu juz za trudne, bo za dużo u nich kosztownych produkcji to biorą się za Dwójkę peóbując wykorzystać słabnącą pozycję. Cały Polsat - przypomina to ucznia, który sprytem prześlizguje się klasy do klasy, bo w głowie pustka, ale trochę naiwności innych i umiejętności ściągania pomaga mu osiągać cel.
Awatar
ekipa moderatorska
07-08-2016 10:12

Na całym świecie tak telewizje robią. trudno wypromować nowy program. Więc jak jakiejś telewizji się to udaje to rywale starają się wprowadzić u siebie podobne propozycje.
Awatar
przyjaciel strony
07-08-2016 11:50

No jednak ktoś musi zaryzykować, żeby wypromować program, żeby inni mogli od niego kopiować. Inaczej byłby totalny status quo - a Polsat wypromował...paradokumenty i nie wiem, czy jest się z czego cieszyć
Awatar
ekipa moderatorska
07-08-2016 12:14

W ostatnich latach Surprise, Surprise czy Skoki do wody to były pomysły Polsatu na ramówkę, ale się nie sprawdziły. Więc nikt nie naśladował. Nasz nowy dom to też nowość, bo wcześniej były programy tylko o drobnych remontach.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-08-2016 12:40

Przecież to właśnie pani Nina odpowiadała za rozkwit kabaretów w Dwójce - jej następcy to tylko kontynuowali, więc jak coś kopiuje, to od samej siebie icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-08-2016 11:53

Pierwszy odcinek tuż po meczu Polska - Kazachstan w eliminacjach MŚ 2018, a więc oglądalność może być przyzwoita icon_wink.
Udostępnij ten temat