Brutalna prawda o pewnej stronie internetowejBrutalna prawda o pewnej stronie internetowejBrutalna prawda o pewnej stronie internetowejBrutalna prawda o pewnej stronie internetowej

Brutalna prawda o pewnej stronie internetowej

Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 14:58

Nic nie jest nagięte. Oszukiwanie w celu wyłudzenia informacji i namawianie piterFana do działania "w dyskrecji" za naszymi plecami jest niczym innym jak chamskim zachowaniem.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 15:11

najśmieszniejsze jest to że ten Pan łączy nas z satinfo24. Owszem współpracujemy że sobą, ale skład redakcji jest u nas na stronie w widocznym miejscu. Więc praca domowa nie odrobina.



To ciekawe, bo zostałem zbanowy na ich stronie przez użytkownika Krzysztof Sz****ski.

Czyli osoba nie będąca w składzie redakcji zbanowała mnie? To ciekawe jak to możliwe
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 15:22

Podkreślę to, bo chyba nie wszyscy rozumieją.

Nie negujemy faktu istnienia jakiegokolwiek portalu. Pokazaliśmy patologiczne zachowanie i zamiast adekwatnej do czynu reakcji mamy jakieś ataki zupełnie nie na temat.

Nikt się nie ustosunkował do zachowania Krzysztofa Sz. Jak je oceniacie? Czy je popieracie i co z tym zrobicie?

Na te pytania sobie odpowiedzcie. A personalne ataki na KM są żałosne i słabe.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2017 15:32

nie pisz tak szybko bo doniu nie nadąży kopiować lol2


Dadzą radę. Oni mają tu nie jednego kreta. Podzielą się obowiązkami i donosia swojemu guru


Niech nie myślą że nie wiemy


Nazwał mnie kretem... Dobre żarty lol2
____
@piterFan napisał że tu kto Krzysztof zbanował.


Za 2 konto otrzymał bana. Regulamin się kłania.


Krzysiek dostał rangę admina ponieważ pomagał wgrywać nam nową skórkę. Polecam państwu z tamtego serwisu żeby najpierw posprawdzali zanim coś napiszą.


Fakt zbanowane zostało też konto @piterfana. Cofnalem to. Obecnie banem objęte jest jego 2 konto.


Krzysiek nie powinien go zbanowac. Chodź za dzisiejsze zachowanie pitera zastanawiam się czy nie dać mu ponownego bana.
Edytowane przez doniu dnia 09-02-2017 16:17
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 15:56

To są dziecinne zabawy nie na naszym poziomie. My już fakty przedstawiliśmy. To czy ktoś się do nich rzetelnie i w miarę obiektywnie odniesie, to już niestety nie od nas zależy.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2017 16:22

Czułem w kościach, że zaczną się ataki tego "profesjonalnego portalu" A pan @MN jest żałosny... Trzeba było założyć wątek na forum, by popłakać jacy to my jesteśmy be... icon_green


Czyli wygląda na to, że to była prowokacja portalu c*******p*****n**s.pl icon_evil lol2 Oni specjalnie napisali do @piterfana by później sprowokować awanturę icon_razz.gif A @piterfan dał im pożywkę do naigrywania się z 1npinfo ...
Edytowane przez doniu dnia 09-02-2017 16:25
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-02-2017 16:25

Dziękuję za miłe słowa icon_wink. Ale do zarzutów nadal nikt się nie odniósł.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2017 16:30

Wylewa kolejne żale... Jakie to dziecinne lol2

nie reagowałem na te ich zaczepki do dzis. Nie pozwolę by ktoś niesłusznie szargal imię serwisu i naszej redakcyjnej paczki. Nie sprawdzając faktow.
Udostępnij ten temat