Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2010 12:55

Superstacja to kanał informacyjno-rozrywkowy. Adresowany jest do osób aktywnych i ciekawych świata, szukających aktualnych informacji, publicystyki, rozrywkowych treści oraz programów o zwykłych ludziach.
Rozpoczął emisję 1 października 2006 roku. Już w styczniu 2007 r. dostęp do Superstacji miało 1,5 mln gospodarstw domowych, a dwa miesiące później już 3,5 mln.

Zapraszam do dyskusji na temat Superstacji icon_smile
Edytowane przez doniu dnia 01-09-2021 13:08
Awatar
rozkręcam się
26-07-2010 11:35

1ss to fajny kanał. Przedstawiają tam wiadomości w kontekstach lekko rozrywkowych ;D . Podoba mi się ich studio newsowe (nie bardziej jednak niż studio PN).
Awatar
ekipa moderatorska
26-07-2010 11:38

Może i dobry kanał ale na pewno nie lepszy od 1polnew według mnie icon_smile
Edytowane przez Krzysiek_46 dnia 26-07-2010 11:39
bywam tu czasem
26-07-2010 17:49

Oglądam czasami Dzień Dobry Polsko i Finał Dnia. W tym drugim programie podoba mi się to, że do studia mogą dodzwonić się widzowie i skomentować daną sprawę. Denerwują mnie Telemarkety w środku dnia.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-07-2010 17:52

A dziś w "Dzień dobry, Polsko!" świętowano 30. urodziny Piotra Jędrzejka, który jest jednym z prowadzących tego pasma. Był m.in. materiał z jego wpadkami i śmiesznymi sytuacjami icon_wink. Sto lat!
bardzo ważna osoba
28-07-2010 10:31

A nie wiecie, co stało się z TBW na 1ss ? Bo jeszcze nigdy nie widziałem tam żadnego programu o tej federacji. icon_redface
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-07-2010 19:32

Superstacja nigdy oficjalnie o tym nie informowała. Całą aferę rozpętał bodajże jeden z portali medialnych, pobierając jakąś informację ze strony o wrestlingu i podpisując źródłem Superstacja. Nie była to jednak żadna informacja prasowa kanału! Zresztą, od początku wydawało się to mało prawdopodobne. Jedyne, co było przejawem tej współpracy, to zaproszenie ludzi z tej federacji do studia jako gości.
Edytowane przez MN dnia 28-07-2010 19:40
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-08-2010 17:11

Wczoraj Superstacja pochwaliła się rekordowymi wynikami oglądalności w sierpniu na tle innych kanałów informacyjnych, które notowały spadki. Oczywiście, każda inna stacja pokazałaby jakieś wykresy, zestawienia itp., ale nie Superstacja icon_wink. Nie wiadomo, co to za wzrosty i rekordy, żadnych szczegółów icon_wink. Pokazano za to felieton, w którym przechodnie chwalili Superstację, jaka jest super i pokazano m.in. kulisy realizacji programów. Wiadomo więc, że coś wzrosło, ale nie wiadomo, co dokładnie icon_wink.
Udostępnij ten temat