Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-11-2010 18:39

Superstacja ma od dziś nowe, a raczej odremontowane studio. Szczegółowo opiszę to wkrótce. Nie zmieniły się ani belki, ani oprawa, ani format nadawania.
Awatar
jestem zawsze
15-11-2010 19:11

Pewnie zmiany w grafice dojdą później icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-11-2010 16:18

Niezła wpadka Superstacji icon_wink. Karolina Kawska żali się, że za dużo pracuje icon_smile (zaraz na początku Łapu capu).

[center]
[/center]
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-11-2010 16:34

Cisza wyborcza wymusiła minionej nocy zmiany w ramówce Superstacji. Nadawano m.in. nagrane już wcześniej "Zwierciadło tygodnia", w którym prowadzący zachowywali się tak, jakby cisza już trwała, więc można było je puścić + pojawiły się tradycyjnie reportaże z cyklu "Jednym okiem".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-01-2011 19:58

[center]
tvpolsat.info/images/ss1.jpg
[/center]

Superstacja ma nową grafikę ekranową. Tak to wygląda mniej więcej. Dochodzi jeszcze pasek i godzina (czarne tło). Na zdjęciu nowy prezenter Artur Warcholiński, m.in. były pogodynek TVS icon_wink (jakość kiepska, bo to z Facebooka).
Awatar
piszę coraz więcej
30-01-2011 08:10

Ktoś wie co porabiają teraz ludzie z "dawnej" Superstacji? Np. Donata, nazwisko zapomniałem, przez którą PiS strzelił focha i nie odwiedzał Superstacji. On chyba dosyć szybko opuściła tę telewizję? Był jeszcze program Tea Time, zapamiętałem jedną z prowadzących, Karoline. Głównie strzelała jakieś gafy ale była całkiem ładna icon_smile Monika Podyma. Była jakaś Justyna z programem w soboty. Ostatnio widziałem ją w reklamie Persenu. Była taka "ostra" blondyna w okularach która czytała niusy.
Może ktoś napisze jakiś artykuł na ten temat? Miałem wrażenie że Ci ludzie traktowali Superstacje jako praktyki, staż w zawodzie ale nie do końca na poważnie i przy okazji dobrze się bawili.
Awatar
piszę coraz więcej
25-03-2011 22:29

No ja nie mogę, właśnie przeczytałem że Karolina Szymańska, o której wspomniałem wcześniej jest prezesem ASTRO S.A. No dajcie spokój. Przecież kiedy jej się słuchało to co najmniej raz na program łapałem się za głowę po tym co wygaduje. Zresztą współprowadzące lub prowadzący mieli podobnie. Ciekawe jakie kwalifikacje trzeba mieć na takiego prezesa? icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-07-2011 19:34

W Superstacji pan prezenter pogody prowadzi też serwisy sportowe icon_wink. Full serwis icon_smile. Oszczędności to podstawa icon_wink.
Udostępnij ten temat