"Ślad""Ślad""Ślad""Ślad"
Awatar
ekipa moderatorska
31-07-2018 11:13

Jak poinformował serwis tvpolsat.info, w poniedziałek, 10 września na antenie Polsatu zadebiutuje serial kryminalny "Ślad". Szczegóły na temat tej produkcji oraz jego trailer w newsie na głównej stronie.
https://www.tvpol...nalny-slad

Zrobiłem rozeznanie opierając się na informacji serwisu wirtualnemedia, że jest to serial oparty na formacie TELEALLIANCE MEDIA HOLDING AB. Doszedłem do wniosku, że będzie to polska wersja serialu 'Sled" emitowanego w Rosji. Co ważne jest to serial codzienny, który doczekał się niemal 2 000 odcinków. Jest on porównywany do serialu CSI, ale oczywiście robiony zdecydowanie niższym kosztem.

Opis tego serialu można znaleźć w angielskiej Wikipedii. Pokrywa się on z tym, co wiemy o polskim "Śladzie".
https://en.wikipe...TV_series)

Pozostaje pytanie o jakiej porze zostanie on umieszczony w ramówce. Wygląda mi on na zbyt drogą produkcję i nie pasująca do pasma popołudniowego. Czyżby miał znaleźć się o 19:30 w miejsce powtórek Kiepskich?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-07-2018 15:04

Zapytałem przedstawiciela działu PR Polsatu i dostałem odpowiedź, że to nie jest serial codzienny.
Awatar
jestem zawsze
31-07-2018 15:09

Wiedziałem!
Awatar
bardzo ważna osoba
31-07-2018 17:11

To może o 20.00, a Megahit o 21.00.
Awatar
stały bywalec
31-07-2018 20:12

Z seriali kryminalnych polsatu oglądałem FALĘ ZBRODNI. Był to dość dobry serial , ale ostatni odcinek pozostawił pewien niedosyt. Mam nadzieje że ŚLAD będzie dobrym serialem. Mi się trochę kojarzy z amerykańskimi KOŚĆMI.
Awatar
ekipa moderatorska
31-07-2018 22:09

MN napisał(a):

Zapytałem przedstawiciela działu PR Polsatu i dostałem odpowiedź, że to nie jest serial codzienny.


Czyli musieli zmienić format serialu. Nie widzę pory na ten serial na antenie poza ruchowym pasmem po filmach po 22:00.
Awatar
bardzo ważna osoba
31-07-2018 22:50

Ruchome pasmo zabije ten serial już na samym początku.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-08-2018 09:34

Ponoć ten serial robiono początkowo z myślą o AXN.
Udostępnij ten temat