"Zawsze warto""Zawsze warto""Zawsze warto""Zawsze warto"
Awatar
ekipa moderatorska
06-02-2019 22:17

Na pewno gorzej.
Awatar
ekipa moderatorska
14-02-2019 19:48

Serialu nie ma w ramówce do piątku 7 marca włącznie co sugeruje, że wiosną go nie zobaczymy.
Awatar
bywam tu czasem
15-02-2019 09:30

Napisałem do ludzi z Akson Studio i oni odpisali mi, że serial pojawi się najpewniej w jesiennej ramówceicon_green. Czyli w jesiennej ramówce nowe rzeczy to:
- "Ninja Warrior Polska"
- "Love Island"
- "Cztery Wesela"
- "The Gong Show Polska"
- "Zawsze Warto"

Może to świadczyć, że na jesień nie zobaczymy : "śpiewajmy razem", "ślad" i może w miejsce "SuperPies" coś wsadzą. A i coś czuje że Kabaret na żywo zostanie zastąpiony innym rozrywkowym programem "The Gong Show" - ale to tylko moje podejrzenia
jestem zawsze
15-02-2019 22:00

Masakra
jestem zawsze
16-02-2019 15:45

MGessler napisał(a):
Może to świadczyć, że na jesień nie zobaczymy : "śpiewajmy razem", "ślad" i może w miejsce "SuperPies" coś wsadzą. A i coś czuje że Kabaret na żywo zostanie zastąpiony innym rozrywkowym programem "The Gong Show" - ale to tylko moje podejrzenia

Jesienią minionego roku zamiast "SuperPsa" był drugi odcinek "Chłopaków do wzięcia". icon_smile

A co do reszty jeśli takie tendencje się utrzymają to Twoje podejrzenia się sprawdzą. icon_wink
rozkręcam się
17-02-2019 13:16

Jeszcze po "TzG" prawdopodobnie zwolni się miejsce jesienią.
jestem zawsze
17-02-2019 20:20

Mi się wydaje że Polsat robi błąd nie dając żadnej nowości na wiosnę ! Ale to tylko moje przemyślenie !!!
rozkręcam się
18-02-2019 12:08

Być może są jakieś kłopoty ze sprzedażą reklam, i dlatego Polsat nic nowego nie daje na wiosnę. TVN już przesunął swoje 2 seriale na koniec marca. Tłumaczył to decyzją biznesową.
Udostępnij ten temat