"Zawsze warto""Zawsze warto""Zawsze warto""Zawsze warto"
Awatar
bardzo ważna osoba
19-12-2018 14:53

Fabuła nowej produkcji będzie się koncentrować na trzech różnych kobietach - prawniczki, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa - które poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Roboczy tytuł produkcji brzmiał Nie czekaj.

W głównych rolach w produkcji wystąpią: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati.

Wieniawa wcieli się w postać 22-letniej Ady, która wyszła za mąż będąc nastolatką. Nagle jej mąż znika, a dziewczyna musi sobie sama poradzić z synem oraz długami swojego partnera.
Zielińska zagra 37-letnią gospodynię domową, która próbuje się wyzwolić od zaborczego męża.
Z kolei Rosati wystąpi w roli 34-letniej dobrze sytuowanej prawniczki, która będzie się musiała zmierzyć z licznymi rozczarowaniami.

https://www.wirtu...isja-opini
jestem zawsze
19-12-2018 18:17

Był jeszcze drugi tytuł roboczy pt. "Do przodu żyj!". icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-12-2018 19:48

Dużo zmian w trakcie realizacji. Różne tytuły. Główne aktorki - średnio lubiane przez widzów. A najważniejsze - to kolejna obyczajówka "glamour", której akcja dzieje się w Warszawie - takich seriali za czasów Niny Terentiew w Polsacie było mnóstwo.

Nie wygląda to dobrze, ale dobra pora emisji może okazać się najważniejsza. Jeśli to będzie czwartek po "Przyjaciółkach", to kto wie.

Jedno jest pewne - Polsat potrzebuje głębokich zmian, a nie serialu z przechowalni.
Awatar
ekipa moderatorska
20-12-2018 09:39

Są bardzo duże szanse na kolejną klapę.
Awatar
bywam tu czasem
02-01-2019 20:51

Polsat zmienia emisje programu "Nasz nowy dom" na 22.05 a to chyba oznacza że "Zawsze warto" będzie o 20:05 we czwartek
Wtedy jedynie może zaszkodzić seriale typu "Barwy Szczęścia" i "Na wspólnej"
Ale tak uważam że jeśli serial będzie mocny ma szanse na sukces
Chodź ja bym jednak "Nasz nowy dom'' dał w niedziele o 17.45 i tak powtórki w niedziele mają lepszą oglądalność niż premieryicon_smile
jestem zawsze
02-01-2019 22:10

Nie zapominajmy o hitowym "Ojcu Mateuszu" Jedynki. icon_smile
Awatar
bywam tu czasem
03-01-2019 17:04

Jedno jest pewne serial musi być mocny aby przyciągną widzów. Napewno dużą role odegra tu zwiastun serialu który będzie pewnie w lutym, ale gdy serial zawiedzie wtedy tracą i "Przyjaciółki" i "Nasz nowy dom". Zobaczymy co będzieicon_twisted
Jestem też pod wrażeniem że bardzo kryją zdjęcia z planu na instagramie ujawniono tylko jedno - z planuicon_surprised
Awatar
bywam tu czasem
23-01-2019 19:03

Czyli może to oznaczać, że serial będzie we wtorek o 20:00, lecz nie wróże sukcesu w tym paśmie (Chyba, że serial będzie mocny, a to w dzisiejszych czasach się nie zdarzaicon_green).
Udostępnij ten temat