"Zawsze warto""Zawsze warto""Zawsze warto""Zawsze warto"
Awatar
jestem zawsze
27-08-2019 22:17

Oglądał ktoś nowy serial Zawsze Warto? Jakie macie zdanie na temat tego serialu podoba wam się czy nie? Bo ja oglądłem kilka odcinków tego serialu i mi się bardzo podoba.
jestem zawsze
29-08-2019 09:26

Polsat już kręci drugi sezon serialu Zawsze Warto .



https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zawsze-warto-serial-polsatu-drugi-sezon-opinie
jestem zawsze
29-08-2019 10:57

Chyba lepiej by było gdyby drugi sezon serialu Zawsze Warto pokazali wiosną a nie po skończonej emisji pierwszego sezonu . Nie wiem to jest moja zdanie .
Awatar
jestem zawsze
29-08-2019 17:15

wirtualnemedia.pl napisał że ruszyły zdjęcia do 2. sezonu tego serialu
Awatar
jestem zawsze
29-08-2019 18:33

Szeregowy napisał(a):

POLSACIK napisał(a):

wirtualnemedia.pl napisał że ruszyły zdjęcia do 2. sezonu tego serialu


Już dziś o tym pisano


Wiem ale chciałem was poinformować że też o tym napisał wirtualnemedia.pl
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-09-2019 11:42

Dziś start serialu. Miałem już przyjemność obejrzeć cały sezon. Mimo tego, że "Zawsze warto" nie miało dobrej prasy przed premierą, głównie ze względu na główne aktorki, to okazuje się, że jest to najlepszy serial Polsatu od lat.

Serial nie jest przesłodzony. Bardzo dobrze dobrani aktorzy. Mocne, życiowe historie. Jest kilka drobnych niedociągnięć scenariuszowych, ale nie wpływają one na odbiór serialu.

Pytanie tylko, czy to pasmo jest odpowiednie dla "Zawsze warto" i czy widzowie chcą trochę trudniejszego serialu w środę wieczorem.
bardzo ważna osoba
04-09-2019 12:56

Twoja recenzja Michale skłania mnie do pizostania w Polsacie po zakończeniu NND bo zdaje się że serial będzie emitowany zaraz po naszym nowym domie icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-09-2019 22:04

Niestety, bardzo słaby debiut serialu. Według WM serial oglądało 974 tys. osób, 7,08 proc. w 4+ i 9,24 w 16-49.
Udostępnij ten temat