Gale MMA z celebrytamiGale MMA z celebrytamiGale MMA z celebrytamiGale MMA z celebrytami

Gale MMA z celebrytami

Awatar
ekipa moderatorska
05-04-2019 10:06

Polsat szykuje na początek czerwca galę MMA z celebrytami. Takie informacje krążą w Internecie od kilku tygodni, a teraz zostały praktycznie potwierdzone. Dawniej organizowali bokserskie gale "Polsat Boxing Night", ale w boksie nie ma już dobrych pieniędzy i inicjatywa chwilowo nie ma dalszej racji bytu.

Na obecną chwilę wiemy, że gala będzie emitowana w otwartym kanale i ma utrzymać się z reklam. Gala będzie produkcją Polsatu. Wykorzystają KSW do przeprowadzenia organizacji (KSW organizowało gale Polsat Boxing Night). KSW w żaden sposób swoją marką ma w to nie być zaangażowane. Maciej Kawulski z KSW zdradził te plany w ostatnim wywiadzie dla Sport.pl.
http://www.sport....lismy.html

Na pewno to odpowiedź na FameMMA i bardzo duży sukces tamtych gal.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-04-2019 22:50

Nie dość, że te całe Fame MMA jest żałosne i skierowane do jakichś ćwierćinteligentów czy półcenzurai, to oni sami zamierzają organizować takie badziewie. Super!
Awatar
ekipa moderatorska
06-05-2019 22:22

Pierwsza gala ma się odbyć 8 czerwca w Zielonej Górze. Transmisja w otwartym Polsacie. Organizacja ma się nazywać Free Fight Federation. Konferencja prasowa zapowiadające to wydarzenia prawdopodobnie za dwa dni, 8 maja.
Awatar
ekipa moderatorska
08-05-2019 21:36

Niepotrzebnie zakładałem ten temat, bo z tego co widzę to Polsat będzie tylko partnerem medialnym, a nie współwłaścicielem tej nowej federacji.
jestem zawsze
10-05-2019 19:52

Ja wiem czy niepotrzebnie? Jakby nie patrzeć, to "Taniec z Gwiazdami" to też przecież wydarzenie "sportowe", a przecież mieliśmy jeszcze "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "Celebrity Splash!'. icon_razz.gif
Awatar
ekipa moderatorska
11-05-2019 10:06

To trzeba by mieć osobny temat dla KSW, FEN itd. icon_smile
jestem zawsze
14-05-2019 17:28

KSW i FEN to już o wiele bardziej strcitle wydarzenia sportowe. icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
30-10-2019 14:41

Będzie druga gala Free Fight Federation 21 grudnia 2019 roku. W jednej z walk ma wystąpić Piotr Świerczewski.
Udostępnij ten temat