Krótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedź

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2013 23:50

joe Infolinia Cyfrowego Polsatu jest czynna całą dobe.
Awatar
ważna osoba
16-02-2013 12:13

może już kiedyś o to pytałem , ale zapytam jeszcze raz. Co byście zrobili na moim miejscu po zakończonej starej umowie która kończy sie 26września zostalibyście przy dekoderze HD5000 czy wzielibyscie SAGEMCOMa icon_question
Awatar
bardzo ważna osoba
16-02-2013 13:02

@Bunio Ja osobiscie został bym przy HD5000
Awatar
ważna osoba
16-02-2013 22:25

@DamianCP ale dlaczego icon_question podobno sie niezawiesza w porównaniu do HD 5000 no i możliwe ze bedzie nowy soft z ipla. Ale to sie jeszcze zobaczy jeszcze daleko do konca umowy.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
16-02-2013 22:34

Bunio, Jeżeli zamierzasz korzystać z podwójnej głowicy w Sagemcom, to odradzam ten dekoder puki nie naprawia problemów z softem. Jeżeli będziesz korzystał z pojedynczej, to bierz śmiało Sagemcom. Miałem oba dekodery i Sagemcom jest sto razy lepszy icon_wink
Awatar
rozkręcam się
08-09-2015 14:44

Witajcie.
Mam takie pytanie. Czy jest jakaś możliwość by wyświetlać obraz z dźwiękiem na laptopie przy użyciu dekodera 1cpn1 ? Krótko mówiąc, chciałbym podpiąć dekoder do laptopa. Wiem że są tzw. tunery i jest ich masa na allegro, ale to co tam widzę to DVB-T tylko można wyświetlać.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-09-2015 19:50

Nie ma takiej możliwości podłączenia dekodera 1cpn1 z laptopem żeby na laptopie był wyświetlany obraz
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-09-2015 21:06

MarkOUT napisał(a):

Witajcie.
Mam takie pytanie. Czy jest jakaś możliwość by wyświetlać obraz z dźwiękiem na laptopie przy użyciu dekodera 1cpn1 ? Krótko mówiąc, chciałbym podpiąć dekoder do laptopa. Wiem że są tzw. tunery i jest ich masa na allegro, ale to co tam widzę to DVB-T tylko można wyświetlać.

Karta telewizyjna USB jest Ci potrzebna. Ale nie uzyskasz sygnału HD.

Na przykład taka:
www.komputerswiat.pl/media/858196/1tv.jpg
Udostępnij ten temat