Konkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki Eurowizji

Konkursy Piosenki Eurowizji

jestem zawsze
28-05-2019 22:45

Tyle, że kolega jurorki z czeskiej komisji potwierdził tą pomyłkę, a ta niby "zmieniła zdanie" przed finałem. Zresztą było widać po tym, jak swoją tabelę od 1 do 26 miejsca uszeregowała "na odwrót". icon_wink

Co do JESC - jakoś w zeszłym roku piosenka została ujawniona późno, i wszyscy wiemy jak się to skończyło. icon_wink
jestem zawsze
23-07-2019 20:26

19 krajów wystąpi na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Juniorów w tym roku w Gliwicach:
jestem zawsze
02-09-2019 04:18

Prowadzącymii tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior zostali tancerka, jurorka i prezenterka Ida Nowakowska, prezenter i dziennikarz showbiznesowy Aleksander Sikora oraz ubiegłoroczna zwyciężczyni - Roksana Węgiel.
Awatar
jestem zawsze
02-09-2019 17:26

Pisałem już o tym
jestem zawsze
04-09-2019 14:52

Ale nie w tym wątku. icon_wink
jestem zawsze
30-11-2019 12:36

Jak już pewnie wszyscy wiemy - w niedzielę udowodniliśmy, że niemożliwe nie istnieje. icon_green 12-letnia Wiktoria "Viki" Gabor została została zwyciężczynią 17 Konkursu Piosenki Eurowizji Junior w Gliwicach na Śląsku, co oznacza, że Polska przechodzi do historii. Żadnemu krajowi nie udało przed nami wygrać u siebie, co więcej - nikt w 17-letniej historii wydarzenia - nie wygrał JESC dwa razy z rzędu i zarazem obronił trofeum.

Nie tylko rewelacyjnie zaprezentowała się nasza reprezentantka. Organizacja wydarzenia, jak i same - trwające prawie 150 minut - przygotowane przez TVP bez zewnętrznej pomocy uważane są za jedne z najlepszych w historii wydarzenia. Biorąc pod uwagę te argumenty - wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 18 Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020 znów odbędzie się w Polsce.

Wiktorię Gabor (ponownie jak Roksanę Węgiel w Tel Awiwie) zobaczymy podczas 65 - jubileuszowego - Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie w roli gościa specjalnego. W miniony czwartek zaprezentowano jego logo na kształcie kola przedstawiające w sposób abstrakcyjny flagi wszystkich państw, które biorą udział w przyszłorocznym wydarzeniu: https://eurovision.tv/story/rotterdam-2020-design-celebrates-65-years-of-eurovision-song-contest
jestem zawsze
29-01-2020 01:29

Dziś rozlosowano półfinały 65 Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się 12, 14 i 16 maja tego roku. Reprezentant Polski, czyli zwycięzca "Szansy na Sukces - Eurowizji 2020" wystąpi w pierwszej połowie drugiego półfinału, a tak wygląda informacja kto z nami konkuruje, i kto z krajów mających pewny udział w finale będzie głosować w naszym półfinale. icon_smile:
https://eurovision.tv/story/host-city-insignia-exchange-semi-final-allocation-draw-2020

Reprezentanta Polski i piosenkę poznamy podczas finału "SnS" 23 lutego, który rozpocznie się o 15:15. icon_smile
bardzo ważna osoba
23-02-2020 16:33

Alicja Szemplińska z utworem "empires" będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Eurowizji w Rotterdamie
Udostępnij ten temat