Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)

Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)

Awatar
ważna osoba
10-05-2013 19:33

Potwierdzam są obsuwy, ale już chyba wszystko powoli wraca do normy.
bywam tu czasem
18-12-2013 14:43

Od jakiegoś czasu nic w Ipla nie da się otworzyć z nowo dodawanych materiałów. Tylko można starsze. A przy nowych pojawia się komunikat:

Odtworzenie tego materiału wymaga uaktualnienia dodatku Service Pakt dla twojego systemu Windows.


Czy to błąd u nich bo kiedyś taki komunikat był tylko przy płatnych a teraz przy każdym nowym nawet bezpłatnym i jak to zainstalować?
rozkręcam się
08-01-2014 15:05

Ja mam problem z Iplą taki, że pomimo wszystkich zainstalowanych wtyczek i tak nie mogę pooglądać żadnego filmu ani serialu.
Awatar
rozkręcam się
20-03-2014 14:34

John napisał(a):

Od jakiegoś czasu nic w Ipla nie da się otworzyć z nowo dodawanych materiałów. Tylko można starsze. A przy nowych pojawia się komunikat:

Odtworzenie tego materiału wymaga uaktualnienia dodatku Service Pakt dla twojego systemu Windows.


Czy to błąd u nich bo kiedyś taki komunikat był tylko przy płatnych a teraz przy każdym nowym nawet bezpłatnym i jak to zainstalować?


A próbowałeś uaktualnić Service Packa dla twojego Windowsa? Może faktycznie w tym tkwi przyczyna. Jaki posiadasz system? Jakby, co tutaj znajdziesz ostatniego service packa dla XP.
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-02-2017 16:01

Czy wy także macie taki problem, że podczas oglądania transmisji na żywo, kanałów TV obraz co jakiś czas cofa się do tyłu po kilka razy lub powtarza ten sam moment? Mam to zarówno na telefonie, jak i laptopie w aplikacji i przeglądarkach.
Awatar
ekipa moderatorska
03-02-2017 09:18

Miałem to samo w miniony weekend na komputerze w aplikacji. Pomogło jej wyłączenie i włączenie od nowa.
wkręcam się
15-02-2020 18:54

iple na ilu urządzeniach można ogladać jednocześnie?
Awatar
ekipa moderatorska
16-02-2020 01:39

Proszę poczytać, a wujek google wie wszystko icon_wink
https://pomoc.ipl...ac-z-ipli/
Udostępnij ten temat