Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)

Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)

Awatar
ważna osoba
13-12-2011 09:06

Dostałem odpowiedź z pomocy ipla
Witam,

Dziękujemy za wiadomość.
Wiadomość ta została już przekazana do działu zajmującego się materiałami w ipla.
Postaramy się jak najszybciej poprawiać ten odcinek.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Pozdrawiam,
Kamil Dzięcioł
Specjalista ds. Wsparcia Technicznego
Dział Wsparcia Technicznego i Testów
--------------------------------------------------
Redefine Sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 61 A (budynek BLUE POINT, piętro 4)
04-028 Warszawa
tel: +48 22 516 21 00
www.redefine.pl
www.ipla.pl
kontakt@ipla.pl

Ticket Details
===================
Ticket ID: TKT-784385



Ps. Napisałem post pod postem bo poprzedniego nie idzie już edytować.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-03-2012 20:14

Gdy chciałem włączyć serial Hotel 52 na blu-ray sony -to idzie cały czas jedna i ta sama reklama w kółko a materiał się w ogóle nie uruchamia.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-03-2012 14:58

Wczoraj awaria na ipla na blu-ray została naprawiona - wyświetla 1 reklamę i od razu np. serial Hotel 52. smile1
Awatar
ważna osoba
08-10-2012 12:07

Witam. Od dwóch dni mam problem IPLA mianowicie jak uruchamiam IPLA to wyskakuję mi komunikat : " Brak połączenia z serwerem ..." Mam zainstalowaną najnowszą wersję. Próbowałem odinstalować i zainstalować ponownie ale problem wciąż występuje. Nie wiem co może być przyczyną.
Awatar
ważna osoba
09-10-2012 11:13

Już jest wszystko w porządku zrobiłem aktualizację do 2.4. Teraz IPLA już nie jest czarna tylko biała ( tak samo jak strona internetowa http://www.ipla.tv/ ). Moim zdaniem teraz lepiej wygląda.
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-01-2013 19:22

Mam problem z ipla. Otóż wygrałem nagrodę dzienną w konkursie Ipli na Facebooku. Otrzymałem na meila kod do pakietu iplaSport za 19,90 zł. Aktywuję w samym programie i na stronie internetowej aplikacji, lecz pakiet nie aktywuje się. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-01-2013 19:24

Ale może napisz jaki komunikat Ci się ukazuje icon_smile.
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-01-2013 19:31

Jak robię w aplikacji:

Dziękujemy za zakup
Zakup pakietu iplaSPORT zakończony powodzeniem.


A na str.internetowej ipli (link, który pisze w instrukcji aktywacji w meilu):

Token aktywujący subskrypcje. Wymagane zalogowanie.
Udostępnij ten temat