Administratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzy

Administratorzy i moderatorzy

Awatar
bardzo ważna osoba
05-02-2016 01:15

icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
05-02-2016 01:39

KM napisał(a):

Drodzy!
Na wstępie dodam tylko, że pytanie o mnie, które zadał Emil nie było wcale motorem napędowym do napisania poniższych słów. Wierzcie mi, że robiłem już dwa razy przymiarki do napisania.

Owszem, przestałem się udzielać nagle i bez słowa. Gdyby to dotyczyło kogoś innego, to pewnie byłbym zły ta taką postawę. Stąd też, należy się Wam wyjaśnienie.

Moja nieobecność (mam cichą nadzieję, że nie potrwa ona jeszcze długo, bo nad tym ciężko pracuję) wynika z wielu czynników: z choroby, wyjazdów za granicę czy wreszcie z nadmiaru obowiązków i spraw do załatwienia (wciąż piętrzące się po dość trudnym i burzliwym 2015 roku), które muszą zostać załatwione. Nie będzie to na pewno usprawiedliwieniem, ale dodam, że nie tylko Was zaniedbałem.

Jakkolwiek trywialnie to zabrzmi, to naprawdę wciąż czuję się częścią naszej wielkiej Społeczności. I jedyne co mi pozostaje na chwilę obecną to prosić Was o trzymanie kciuków za mnie i za mój rychły powrót do działania, tworzenia i po prostu bycia tu z Wami. Kilka minut temu skończył się Dzień Przyjaciela i z tej okazji też życzę Wam wszystkiego dobrego i przepraszam za nieobecność.

Poproszę też dodatkowo o trzymanie za mnie kciuków jutro i w poniedziałek, gdyż mam przed sobą bardzo trudne egzaminy! : )

Nom, ten 2015 to jakieś przekleństwo chyba było icon_cry

Spoko, trzymamy kciuki! icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
05-02-2016 15:03

Ponawiam prośbę icon_green
AG napisał(a):

Tylko przydałoby się jeszcze poprawić rangę (a dokładnie to nazwe) icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-02-2016 15:19

Proszę bardzo. Niesiesz teraz na plecach podwójny ciężar icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
05-02-2016 17:47

KM napisał(a):

Drodzy!
Na wstępie dodam tylko, że pytanie o mnie, które zadał Emil nie było wcale motorem napędowym do napisania poniższych słów. Wierzcie mi, że robiłem już dwa razy przymiarki do napisania.

Owszem, przestałem się udzielać nagle i bez słowa. Gdyby to dotyczyło kogoś innego, to pewnie byłbym zły ta taką postawę. Stąd też, należy się Wam wyjaśnienie.

Moja nieobecność (mam cichą nadzieję, że nie potrwa ona jeszcze długo, bo nad tym ciężko pracuję) wynika z wielu czynników: z choroby, wyjazdów za granicę czy wreszcie z nadmiaru obowiązków i spraw do załatwienia (wciąż piętrzące się po dość trudnym i burzliwym 2015 roku), które muszą zostać załatwione. Nie będzie to na pewno usprawiedliwieniem, ale dodam, że nie tylko Was zaniedbałem.

Jakkolwiek trywialnie to zabrzmi, to naprawdę wciąż czuję się częścią naszej wielkiej Społeczności. I jedyne co mi pozostaje na chwilę obecną to prosić Was o trzymanie kciuków za mnie i za mój rychły powrót do działania, tworzenia i po prostu bycia tu z Wami. Kilka minut temu skończył się Dzień Przyjaciela i z tej okazji też życzę Wam wszystkiego dobrego i przepraszam za nieobecność.

Poproszę też dodatkowo o trzymanie za mnie kciuków jutro i w poniedziałek, gdyż mam przed sobą bardzo trudne egzaminy! : )

Szybkiego powrotu do zdrowia,no i powodzenia w egzaminach. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
05-02-2016 20:41

MN napisał(a):

Proszę bardzo. Niesiesz teraz na plecach podwójny ciężar icon_wink.

Teraz dzięki @doniowi to nawet potrójny icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-04-2016 15:13

Polsatus na miesięczny okres testowy dołączył do grona MiniModów. Na razie ma te same uprawnienia, co pozostała dwójka, ale chciałbym, żeby docelowo koledzy podzielili się uprawnieniami działów - każdy będzie miał inne działy do pilnowania, co usprawni walkę ze spamem na forum, którego ostatnio dość sporo się pojawia.

AG, doniu, Polsatus - możecie podzielić się działami sami i prześlijcie mi na PW Wasze propozycje. Całe forum podzielcie sobie na trzy osoby.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-04-2016 21:44

Ok, już zaczynamy burzę mózgów icon_green
Udostępnij ten temat