Sylwestrowa Moc Przebojów

Awatar
jestem zawsze
18-11-2010 23:27

Sylwester w Polsacie zapowiada się niezwykle ciekawie bo w tym roku wystąpi... Doda ! Tegorocznym motywem będzie natomiast Unia Europejska i Polska prezydencja w niej przypadająca na przyszły rok - więcej o tym macie tutaj : http://www.wirtua...a-kowalska
Według mnie dobrze - przynajmniej z roku na rok Polsat się stara ze Sylwestrem icon_smile
Edytowane przez doniu dnia 09-12-2021 11:37
wkręcam się
24-12-2010 07:19

Czy Sylwester będzie transmitowany przez ipla? Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-12-2010 15:30

Aktualnie nie ma go w rozpisce, ale zazwyczaj w ipla wszystko jest na ostatnią chwilę icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
01-01-2012 14:52

Za nami Sylwestrowa Moc Przebojów 2011 która podobnie jak 5 poprzednich była bardzo udana i można rzec że przy niej impreza TVP2 nie miała żadnych szans. Owszem Polsat przegiął z ilością prowadzących ale mimo tego było dobrze. A wy jak oceniacie minioną ''Sylwestrową Moc Przebojów'' na antenie Polsatu i jego 5 poprzednich edycji z czego 2 były w Krakowie ?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-11-2012 19:20

Co prawda do konferencji nt. sylwestra został prawdopodobnie ponad miesiąc ( Polsat organizuje je w okolicach 9 grudnia ), ale ja chciałbym poruszyć temat. Czy wiadomo coś nt. miasta w którym będzie organizowany sylwester? Fajnie by było gdyby tegoroczny Sylwester odbył się w innym mieście np. w Łodzi albo w Krakowie. W MBTM wspominano o Sylwestrowej Mocy Przebojów ale miasto nie zostało podane. Chyba, że coś pominąłem. Jeżeli tak to przepraszam.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-11-2012 19:59

Wie ktoś może coś o konferencji dot. tegorocznego sylwestra? Chodzi o datę konferencji oczywiście icon_wink
Awatar
bywam tu czasem
29-11-2012 14:38

No to w tym roku zespół Weekend rozbawi stolicę tak jak kiedyś Boys icon_wink brawo dla Polsatu duży plus icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-11-2012 15:03

Miłośnikiem takiej muzyki to ja nie jestem. No, ale zobaczymy.
Udostępnij ten temat