Sylwestrowa Moc Przebojów

Awatar
bardzo ważna osoba
02-01-2013 00:05

Bardzo Fajna wystrzałowa impreza fajna muzyka kosmiczne ludki Piękni prowadzący ( Paulinka Mrrr ) wszystko super oby takich więcej pa Pozdrawiam
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-01-2013 13:02

Są już wyniki oglądalności. Polsat w 4+ przegrał, powiem szczerze, nie dziwię się. Komercyjna podobno lepiej. Jeżeli chodzi o efekty wizualne, tzn. scena, oświetlenie nie mam zarzutów. Gorzej z "gwiazdami". Przepraszam, za szczerość, ale ciekawa impreza to to nie była. Oczywiście każdy ma swój gust, pewnie wielu osobom się podobało. Mnie nie, potwierdzają to wyniki oglądalności szczególnie w 4+. Trochę szkoda, że SMP przegrała. Mam nadzieję, że za rok będzie ciekawszy repertuar i inne miasto.
Awatar
ważna osoba
02-01-2013 14:52

Na inne miasto bym nie liczył bo już od kilku lat jest Warszawa i pewnie za rok znów będzie, nad repertuarem powinni popracować bo wyszło to słabo nie wspominając już o poziomie artystów którzy śpiewali live nie z playbacku ...
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-01-2013 14:57

DjTomy napisał(a):

Na inne miasto bym nie liczył bo już od kilku lat jest Warszawa i pewnie za rok znów będzie...


No raczej nie ma takiej możliwości. W budżecie Warszawy na 2013 rok nie ma ani jednej złotówki na miejskiego sylwestra, chyba, że Polsat sam zorganizuje, na co jednak nie liczę. Za duże koszty.

http://warszawa.g..._zle_.html
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-01-2013 15:09

Polsat wygrał z TVP, ale po zliczeniu oglądalność TVP2 i TVP Polonia kontra Polsat2, Polsat i częściowo Polsat News icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-01-2013 15:16

a no właśnie ! Po zliczeniu wszystkich. Spójrzmy na anteny ogólnodostępne. Polsat News i Polsat 2 nie są ogólnodostępne. TVP2 i TVP Polonia są.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-01-2013 19:27

Ale też nie możemy skreślać osób oglądających transmisję w Polsat News i Polsacie 2.

"Wydarzenia" o sukcesie Polsatu icon_wink.

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-01-2013 19:35

160 tys. na placu Konstytucji robi wrażenie, tu się zgodzę, szkoda, że dalej powtarzają to o oglądalności zamiast wziąć na klatę przegraną.
Udostępnij ten temat