Sylwestrowa Moc Przebojów

Awatar
ekipa moderatorska
01-01-2019 18:55

Nie oglądałem ani przez moment wczorajszych Sylwestrów w TV, ale na papierze Polsat miał w tym roku mocny skład i wyglądało na to, że wynik będzie dobry i powalczą z TVP2, a tu mamy całkowitą klęskę. Na pewno jak jutro doliczą wyniki z Polsatu 2 i Polsatu News to wynik będzie nieco lepszy, ale i tak pozostaje ponad dwa razy gorszy niż TVP2.

Polsat musi poważnie przemyśleć jak robić Sylwestry w przyszłości.
Awatar
bywam tu czasem
01-01-2019 18:56

Felippe
6,5 mln w TVP a prawie 8 mln występu Al Bano i Rominy Power no musze to napisać : TO JEST SYLWESTER
Awatar
ważna osoba
01-01-2019 19:13

Kiedy 1pol skończy z popisami prowadzących? Dosłownie podczas każdego eventu popisują się i krzyczą, wymachują smartfonami które moża wygrać... Czy nie można poprawidzć imprezy w elegancki sposób? Na pewno byłoby to przyjemniejsze.
jestem zawsze
01-01-2019 19:22

Pierwszy raz mamy sytuację, w której TVN może mówić o sukcesie, bo nie zwiększając wcale swojej widowni, zbliżył się do Polsatu. Abba, Boney M, Maryla, ściągnęli Sławomira specjalnym helikopterem i wszystko na nic. Aż ich szkoda.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-01-2019 19:26

[justify]Nina Terentiew musi mieć bardzo silną pozycję w Polsacie. Zaliczyła już tyle "sukcesów" w ostatnich latach, a dalej trwa na swoim stanowisku. Mało tego, z każdym kolejnym rokiem jej "sukcesy" są coraz większe! W każdej firmie już dawno straciłaby stanowisko, ale nie w Polsacie.[/justify]
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-01-2019 19:29

W sumie, czemu my dziwimy się z powodu tej klapy, skoro jeszcze na początku grudnia stacja sama nie wiedziała, gdzie zorganizuje sylwestra.

Dwa, pomysł z Katowicami w Chorzowie też był jakiś dziwny.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
01-01-2019 20:12

I jeszcze do kompletu taka sytuacja https://mobile.na...jej-majtki icon_lol
Awatar
bywam tu czasem
01-01-2019 22:24

Jakby tak zaprosili Tine Turnerlol2
To wtedy Kurski stanął by na głowie aby zaprosić Rihanne czy Beyoncelol2
Ale o czym ja piszelol2
Udostępnij ten temat