Sylwestrowa Moc Przebojów

Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-01-2019 22:25

Może nie trzeba było rezygnować ze współpracy z RMF FM. To było gromne wsparcie promocyjne. A Eska to nie ta liga.
Awatar
bywam tu czasem
01-01-2019 22:30

No cóż to jest już przeszłość. Teraz trzeba czekać 364 dni do kolejnej klapy lub sukcesu Polsatu.
jestem zawsze
01-01-2019 22:37

Muszą zaprosić Cher albo Bonnie Tyler icon_green Ale naprawdę, Polsatowi potrzebne jest mega mocne światowe nazwisko.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-01-2019 22:45

Bonnie Tyler mogłaby wystąpić, jakaś droga to ona chyba nie jest, skoro występowała w Jaka to melodia.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-01-2019 22:58

MGessler napisał(a):

Jakby tak zaprosili Tine Turnerlol2
To wtedy Kurski stanął by na głowie aby zaprosić Rihanne czy Beyoncelol2
Ale o czym ja piszelol2


oj... bo wywołasz icon_lol
chociaż nie wiadomo kto po jesiennych wyborach będzie prezesem TVP icon_wink
jestem zawsze
01-01-2019 23:09

Felippe napisał(a):

Bonnie Tyler mogłaby wystąpić, jakaś droga to ona chyba nie jest, skoro występowała w Jaka to melodia.


20 października miała nawet koncert w katowickim spodku. W czasie tego sylwestra występowała w Niemczech, ale skoro koncertuje w Polsce, to niech Polsat się o nią stara. Tylko znając życie, to pewnie za rok główną atrakcją będzie playback Thomasa Andersa, tym razem w Polsacie właśnie. Ile można?
Edytowane przez pawel1 dnia 01-01-2019 23:16
Awatar
bywam tu czasem
02-01-2019 15:49

Za rok chętnie w Polsacie zobaczył:
Michała Szpaka - każdy chwalił jego występ
Maryle Rodowicz - ona też przyniesie troche widzów
Sylwie Grzeszczak, Natalie Szreder, Sławomira, Cleo, Michała Bajora, Wiśniewskiego, Kayah, Beate Kozidrak, Dawida Podsiadłe, Czadomena, Kasie Moś, Alicje Majewską, Domagałe, Roberta Janowskiego
A z zagranicznych gwiazd
Jason Derulo
Jessie J
Kelly Clarkson
Vengaboys
Justina Timberleka
Madonnalol2
jestem zawsze
02-01-2019 17:22

Posterunkowy napisał(a):
Polsat powinien poważnie zastanowić się nad formułą swoich sylwestrowych zabaw.

Wystarczy porównać ostatnią zabawę Dwójki we Wrocławiu (2015/2016) z minioną Zakopanem (2018/2019) i widać że impreza TVP nieco zmieniła swoją formułę, a nawet zyskała nową markę, czyli "Sylwester Marzeń". Inna sprawa - za sukcesem imprezy w Zakopanem stoi Konrad Smuga, który zrealizował imprezę tak, że nie dało się oderwać oka, nawet mam takie wrażenie, że TVP podeszła do niej tak, jak Szwedzi do Melodifestivalen czy Eurowizji (np. oprawa występu Węgiel spokojnie nadawałaby się na opening JESC). Zresztą nie ma w przypadku tym, że występ naszej zwyciężczynii Junior Eurowizji z Minska został tak świetnie zrealizowany przez Smugę.

Dodam jeszcze, że SMP obejrzało na samym Polsacie mniej niż sylwestrowy finał grudnia teleturnieju "Jaka to melodia?". To powinno dać wiele do myślenia, jeśli Polsat nie chce znów tak sromotnie przegrać, ale chyba widać, że nawet po sromotnej katastrofie "World of Dance" na szybkie wyciągniecie wniosków (czytaj: poważne zmiany personalne) się nie zanosi. Bez Perzyny stacja radzi sobie coraz gorzej także na tym polu.
Udostępnij ten temat