Komentatorzy sportowi

zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-08-2011 20:19

Moim zdaniem, Tomasz Swędrowski jest najlepszym komentatorem Polsatuicon_wink
jestem zawsze
23-08-2011 16:37

W siatkówce fakt Swędrowski .
wkręcam się
12-12-2011 13:59

A najlepszym komentatorem tenisa jest Tomasz Tomaszewski.
jestem zawsze
13-04-2013 13:21

MG napisał(a):

Moim zdaniem, Tomasz Swędrowski jest najlepszym komentatorem Polsatuicon_wink

Chyba się z koniem na łby zamieniłeś!
Komentator tak jak dziennikarz. Nie powinien pokazywać w żaden sposób za którą stroną stoi. Więc mi nie piszcie że Swędrowski (czytaj teletubiś) jest najlepszy.
Jestem fanem siatkówki od dobrych kilku lat i na to miejsce powinni wybrać innych ludzi. No ale tak... jak emeryturka za mała to pasuje poskrobać coś w polsacie.
Szkoda że choroba Pana Ryszarda Boska przeszkadza w komentowaniu bo jako człowiek obeznany w siatkówce i nie pozwalający na to by rozpoznać po nim za jakim zespołem obstaje najbardziej, sprawuje się najlepiej na to miejsce.
Swędrowski niech du.. plaszczy w Rzeszowie i piłki podaje. Hah... żenujący pajacyk!
rozkręcam się
13-04-2013 15:02

Ĺťal mi ciebie i twojej wypowiedzi, zero argumentów na poparcie swojej tezy i ty się nazywasz fanem siatkówki?
Awatar
przyjaciel strony
05-04-2014 17:53

Trochę odkopie temat. Od wiosny Polsat nie wysyła komentatorów na stadiony Ekstraklasy. Tylko chyba 4 razy byli, na Lech-Śląsk, Legia-Wisła, Śląsk-Legia i Zawisza-Śląsk.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-04-2014 17:56

A po co ma wysyłać, skoro zaraz tracą te prawa icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-04-2014 18:19

Mogliby wysłać kogoś na któreś grand prix Formuły 1. To byłby chyba jakiś przełom w wysyłaniu komentatorów w Polsacie.
icon_smile
Udostępnij ten temat