Zapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowości

Zapowiadane nowości

Awatar
bardzo ważna osoba
22-09-2015 20:37

Jak dobrze policzyłem to możemy się doczekać może nie wszystkie 1.10 ale najprawdopodobniej do końca roku nawet 13 kanałów HD jak i nie więcejicon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
23-09-2015 02:15

No potencjalnych kanałów wychodzi dużo więcej, bo kanały o których już wiemy, że w większości wystartują (tylko kilka już nadaje w kablówkach) to:
1. Polsat 2 HD, 2. Polsat Café HD, 3. Polsat Play HD, 4. Polsat Food Network HD, 5. TV4 HD, 6. Travel Channel HD, 7. FightBox HD, 8. Nat Geo People HD, 9. TNT HD, 10. Discovery Science HD, 11. Cartoon Network HD, 12. Disney Channel HD, 13. CBS Europa HD, 14. Extreme Sports Channel HD.

A jakby dodać do tego kanały, które już nadają na satelicie, a nie ma ich w CP to byłoby dalej: 15. Discovery Turbo Xtra HD, 16. BBC Earth HD, 17. Eleven HD, 18. Eleven Sports HD.

Oczywiście czy te wszystkie kanały dołączą do oferty 1cpn1 to już inna sprawa, ale jedno jest pewne - na pewno większość. Nie wspominając o kanałach HD, które nadają tylko w kablówkach, a mogłyby się w końcu pojawić na satelicie. I nie wspominając o kanałach, które mogłyby być kolejnymi zaskakującymi nowościami, przykładowo pozostałe TVN-y, CI Polsat, czy 13 Ulica w HD. Także naprawdę mogłaby być nawet potężna rewolucja programowa w HD icon_smile
Awatar
stały bywalec
23-09-2015 08:23

Napewno duzym zaskoczeniem byloby dodanie Puls HD i Puls 2 HD na staelite, jeszcze Ci Polsat HD, czy Viasaty w HD icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-09-2015 03:45

No to wszystko już wiemy - przynajmniej jeśli ta ulotka zawiera właśnie "wszystko" icon_smile Sprawdziła się całość od 1. do 16. z mojego poprzedniego posta, co już jest dużym plusem. Niestety dalej jest tylko gorzej, bo duble SD nadal będą utrzymywane i brak Elevenów, czy jakichś sensacji (bo o kilku kanałach dowiedzieliśmy się już z AKPA, a o reszcie już od dawna wiadomo). Dziwić może też, że TVN nie uruchomi reszty swoich kanałów w HD. No cóż - teraz pozostaje nam tylko czekać do 1 października, a może jeszcze coś przedtem się wydarzy, zobaczymy icon_smile
Awatar
jestem zawsze
26-09-2015 09:10

W moim odczuciu największą wadą zapowiadanych zmian jest to że przedstawiane kanały to przede wszystkim duble już istniejących stacji tyle że w jakości HD. Gdyby oprócz nich dodano coś zupełnie nowego ale w nieco więcej ilości niż tylko dwóch kanałów to całość przynajmniej miałaby ręce i nogi.
Spodziewałem się czegoś większgo ale póki co lepszy rydz niż nic.
Awatar
stały bywalec
26-09-2015 11:15

Myślę, ze jeszcze można liczyć na kilka nowości, ulotka ulotką, zawsze mozna popisać umowe dzis jest 26 zostalo raptem 5 dni, trudno w to uwierzyć że tyle dubli SD zostaje, oby 1 Października okazało się jednak inaczej icon_smile
Awatar
jestem zawsze
26-09-2015 18:09

Obyś tylko miał racje. Osobiście nie obraziłbym się gdyby oferta 1cpn1 została zwiększona o jeszcze kilka stacji telewizyjnych ale z nowym kontentem a nie przeniesionym na wersje HD.
Awatar
ważna osoba
26-09-2015 20:20

Mnie zastanawia gdzie oni chcą te wszystkie kanały HD pomieścić, skoro nie wyłączą dubli SD TV4, Polsatu 2, Polsatu Play i Polsatu Cafe.
Udostępnij ten temat