Zapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowości

Zapowiadane nowości

Awatar
rozkręcam się
19-11-2016 19:54

Czyli wikipedia miała racje na temat TVP ABC???
Awatar
przyjaciel strony
19-11-2016 20:23

Staszek napisał(a):

To ulotka świąteczna. Super Polsat widocznie ruszy w styczniu. Nie liczyłbym na in e kanały z DVB-T, bo Polsat nie ma interesuje w dodawaniu ich do oferty. A tylko własne kanał Polsatu mogą przez to stracić widzów.

Wygląda też na to, że 1cpn1 podpisał jakąś nową umowę z TVP, bo pojawi się TVP ABC. Ciekawe czy jest to jakoś powiązane z planami umieszczenia TVP Sport w DVB-T, bo wtedy 1cpn1 nie płaciłby TVP za udostępnianie tego kanału.



Operator nie określił terminu wprowadzenia tych kanałów co może zwiastować, że to nie koniec nowości, trwają negocjacje (na pewno z Telewizją Puls). Jak PSN otrzyma oficjalnie koncesję (za ok. 2-3 tygodnie - wszystko zalezy od UKE i KRRiT) to ruszy Super Polsat, żeby zachować ciągłość nadawania PSN.

Jak widać z ulotki CP nie zamierza wyrzucać z oferty kanałów SD
Awatar
jestem zawsze
19-11-2016 20:49

Możliwe też że Nowa TV i WP zawitają do oferty - ten pierwszy kanał może wskoczy już 28 listopada jak się skończy okres bycia kanałem FTA.
Z tego co mi wiadomo to wszyscy brakujący nadawcy telewizyjni negocjonują z 1cpn1
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
20-11-2016 00:40

CP wreszcie spełnia obietnice złożone Telewizji Publicznej z tym TVP ABC icon_green

rotalplus napisał(a):

Jak widać z ulotki CP nie zamierza wyrzucać z oferty kanałów SD

Akurat w tym przypadku nie przykładałbym wielkiej wagi do ulotek, bo kanały z "gwiazdką" mogliby w dowolnym momencie usuwać z dnia na dzień icon_wink
Awatar
jestem zawsze
04-12-2016 16:35

Jestem ciekaw czy Nowa TV, WP i Puls 2 zawitają do 1cpn1 gdyż to właśnie z tym operatorem ci nadawcy mają największy problem.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-12-2016 16:44

WP miało szansę, ale wybrało TVN Media i po herbacie.
Awatar
jestem zawsze
04-12-2016 17:46

Mam nadzieje że firma świadcząca usługi reklamowe nie będzie mieć tutaj wpływu i wspomniane kanały jednak kiedyś zawitają do 1cpn1
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-12-2016 17:54

Ma Krzysiu, właśnie ma. Kluczowy wpływ. Niestety.
Udostępnij ten temat