"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

bardzo ważna osoba
07-03-2016 08:47

PN szaleje icon_smile Nowa oprawa nowego dnia.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-03-2016 12:26

Czemu we wszystkich oprawach jest Joanna Wrześniewska-Sieger? W czołówce porankowych "Informacji" jest, w promo "Newstelegrafu" też jest. O co chodzi icon_wink?

A poza tym, drażniąca muzyka w czołówce, ale za to bardzo dobry podkład do kamer pogodowych. Poza tym, ciekawy pomysł z wieżowcem Polsatu w czołówce.

Moja ocena 8/10 icon_wink.
Awatar
piszę coraz więcej
07-03-2016 19:45

Marzą mi się belki i oprawa całego kanału w odświeżonej formie. Obecna oprawa Nowego Dnia nie jest dostosowana do belek, a raczej na odwrót: to belki nie są przystosowane do nowej oprawy.
jestem zawsze
07-03-2016 20:30

Też zwróciłem uwagę na Siegier. Mogli pokazać ogólnie newsroom, a ona nie jest nawet związana z "Nowym Dniem"... Dziwnie to wyszło. Poza tym zmiany dobre, ale też oprócz muzyki w pogodzie. I nie wiem czy było to wcześniej, ale fajnie, że prezenter pogody rozmawia sobie trochę przy stole z prowadzącym "Nowy Dzień", tylko jeszcze jakaś wirtualna mapa by się przydała do tego icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-03-2016 13:41

Ernest Bodziuch dzisiaj debiutował w serwisach w "Nowym dniu", ale za bardzo nie miał kto prowadzić, bo Mariusz Abramowicz, który zwykle jest w parze z Beatą Cholewińską, cały ten tydzień prowadzi serwisy w paśmie dziennym, "Wydarzenia 15:50" i "Rozmowę Wydarzeń".
MN dodał/a następującą grafikę:
ernind.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-03-2016 11:44

Drugi tydzień w poranku padają nieprawdziwe informacje. Oczywiście, bardzo lubię ekipę i sam program, ale nie powinno się na wizji podawać danych z księżyca.

Tydzień temu podano, że "Taniec z gwiazdami" oglądały 4 mln widzów. Jak wiemy - oglądały jednak 3 mln.

Dzisiaj podano, że "Taniec z gwiazdami" oglądało 4,5 mln widzów.

Pomijam, że w ogóle jeszcze nie ma danych, ale na pewno nie było to 4,5 mln.

Nie wiem co to ma na celu, ale to bardzo brzydkie zachowanie.
Awatar
ekipa moderatorska
19-03-2016 15:59

Pewnie zamiast średniej liczby widzów podają liczbę widzów w najlepszym momencie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-06-2016 12:24

Plenerowe poranki, czyli "Lato Polsat News" już od tego weekendu. Na naszych profilach na Facebooku i Twitterze znajdziecie zdjęcia prowadzących ze spotu.
Udostępnij ten temat