"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-06-2011 21:17

Moja ocena pana Bartka icon_wink:
[ulist=disc]jest jeszcze za bardzo spięty,
widać, że nie ma jeszcze takiej koordynacji w prowadzeniu w parach, bo ewidentnie często nie potrafi zgrać się z drugą osobą (prowadzącą serwis),
jest spontaniczny, potrafi zażartować, ale jest tego za mało (np. przegląd prasy prowadził tak sztywno, że aż się prosiło o rozluźnienie atmosfery),
nadużywa słowa temat: mamy temat, kolejny temat, następny temat; zwłaszcza na początku programu,
ewidentnie ożywia się przy tematach gospodarczych, co zrozumiałe, ale niestety w porankach trzeba być wszechstronnym.[/ulist]
Tyle, jestem średnio zachwycony, bo według mnie do poranka super nadawałaby się pani Beata Grabarczyk, pełna humoru i spontaniczności, ale z drugiej strony, musiałaby odejść z "To był dzień", co pogrążyłoby ten program w moich oczach icon_wink.
Awatar
ważna osoba
17-06-2011 22:05

Pozostaje się tylko zgodzić z przedstawionymi wyżej przez MN punktami. Mnie też średnio podoba mi się poranek z panem Kurkiem w roli prowadzącego. W dzisiejszym duecie z panią Zdanowicz spokojnie mogli się zamienić rolami icon_smile Nie mogę się wprost doczekać kiedy pani Kasia poprowadzi ND. We wczorajszym poranku natomiast, pan Bernatowicz musiał się upominać o serwis chyba o godz. 7:00. Pojawiło się więcej tematów gospodarczych, o których w ostatnich dwóch dniach można by mówić bez końca... icon_smile
jestem zawsze
18-06-2011 20:57

Ciekawe czy Bartosz Kurek wszedł na stałe do prowadzenia Nowego dnia czy to jest zastępstwo za Marka Kacprzaka, który jest na urlopie, jak myślicie? Chociaż z drugiej strony po odejściu Eweliny Kopic pozostało tylko dwóch prowadzących program całotygodniowy czyli Marek Kacprzak i Mariusz Abramowicz.
Awatar
przyjaciel strony
19-06-2011 12:40

Przewiduję Bartoszowi Kurkowi świetlistą przyszłość. Zrobi karierę w NEWSACH. Oby Polsat go nie wypuścił jak kiedyś Marka Tajchmana. Była to duża strata dla Polsatu.
jestem zawsze
21-06-2011 11:03

Bartosz Kurek coraz lepiej sobie radzi w prowadzeniu Nowego Dnia, jeszcze trochę a dojdzie do wprawy!
jestem zawsze
22-06-2011 14:02

Tomek3 napisał(a):
Przewiduję Bartoszowi Kurkowi świetlistą przyszłość. Zrobi karierę w NEWSACH. Oby Polsat go nie wypuścił jak kiedyś Marka Tajchmana. Była to duża strata dla Polsatu.

Jak już, to nie świetlistą, tylko świetlaną. icon_lol
Awatar
przyjaciel strony
24-06-2011 22:31

Oczywiście! Wygłupiłem się. Świetlana pasuje zdecydowanie lepiej. icon_green
Edytowane przez MN dnia 01-07-2011 17:26
jestem zawsze
09-07-2011 10:45

Katarzyna Zdanowicz prowadzi dziś Nowy Dzień pewnie zastępstwo bo Mariusz Abramowicz i Bartosz Kurek są na urlopie.
Udostępnij ten temat