"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-07-2011 06:02

Bartosz Kurek to raczej stały transfer do NDzPN. Przed sekundą szło tak jakby promo programu, w którym główną i jedyną rolę zagrał właśnie pan Bartosz icon_smile
jestem zawsze
12-07-2011 13:16

Nie widziałem tego spotu reklamowego Nowego dnia, jak tylko zobaczę skomentuje? Bardzo lubię Bartosza Kurka bardzo dobry prezenter nie tylko spec w w informacjach biznesowych, ale i także w informacjach zwykłych a w Nowym Dniu bardzo dobrze sobie radzi i można śmiało można powiedzieć, że może stać się konkurencją dla Jarosława Kuźniara z tvn24 jeśli chodzi o programy o poranku.
Awatar
stały bywalec
13-07-2011 12:29

Zauważyliście , że ostatnio w PN nie ma takich osób jak Anna Krawczyk-Szot reporterka Wydarzeń i Dariusza Ociepy rep. 1polnew , są wakacje i być może udali się na urlop , ale już cóż długo ich nie widziałem . Czyżby nie pracowali już w stacji z powodu cięć ?
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
15-07-2011 15:34

Dzisiejsze wydanie Nowego Dnia z Polsat News nadano z Centrum Profilaktyki,Onkologii i Ortopedii (czy tam jakaś inna nazwa).Dzisiaj było otwarcie a wszystko ufundowała Fundacja Polsat.Program prowadził Marek Kacprzak. icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-07-2011 18:27

Sobek19925 napisał(a):
Zauważyliście , że ostatnio w PN nie ma takich osób jak Anna Krawczyk-Szot reporterka Wydarzeń i Dariusza Ociepy rep. 1polnew , są wakacje i być może udali się na urlop , ale już cóż długo ich nie widziałem . Czyżby nie pracowali już w stacji z powodu cięć ?


Tak w ogóle to jest temat o "Nowym dniu", ale odpowiem Ci, że pracują icon_wink.
jestem zawsze
21-07-2011 19:49

Dziś widziałem przed Wydarzeniami na na antenie Polsat News jak Bartosz Kurek zapowiadał Nowy Dzień to oznacza, że wszedł na stałe do prowadzenia tego programu!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-07-2011 19:54

Było już o tym 12 lipca.

Peter Parker napisał(a):
Bartosz Kurek to raczej stały transfer do NDzPN. Przed sekundą szło tak jakby promo programu, w którym główną i jedyną rolę zagrał właśnie pan Bartosz icon_smile
Awatar
ważna osoba
15-08-2011 21:27

Nowy Dzień nadawał dziś program między innymi z placu Piłsudskiego w Warszawie http://www.youtub...XluWUfMDkI
Udostępnij ten temat