"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-08-2011 22:04

Dobra decyzja tej stacji o nadawaniu programów ze znanych polskich miejscicon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-08-2011 22:26

To nie jest kwestia tego, że Polsat News zdecydował o nadawaniu NDzPN "ze znanych polskich miejsc", tylko tego, że dziś mamy Święto Wojska Polskiego.
jestem zawsze
17-08-2011 10:19

Dawno już Nowego Dnia nie prowadził Bartosz Kurek, a intensywnie Nowy dzień jest reklamowany przez Bartosza Kurka?
Awatar
stały bywalec
20-08-2011 10:30

Podobała mi się dziś rozmowa Bortosza Kurka w ND ze Stanisławem Wziątkiem SLD

Bartosz kręcił , kręcił , pytał i pytał , biedny Wziątek miał już dość , chociaż rozmowa trwała zaledwie kilka minut .
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-08-2011 19:22

azek84 napisał(a):
Dawno już Nowego Dnia nie prowadził Bartosz Kurek, a intensywnie Nowy dzień jest reklamowany przez Bartosza Kurka?


Jest już nowy spot. Bardzo podobny do poprzedniego, ale zamiast Kurka jest tam Kacprzak icon_smile.
jestem zawsze
22-08-2011 19:49

Dziś widziałem ten spot z Markiem Kacprzakiem zapowiadającym Nowy Dzień bardzo sztucznie wyszedł wręcz blado na tle Bartosza Kurka, który lepiej pasuje swoją świeżością i przede wszystkim jest młodszy niż Kacprzak, którego przesunął bym do Wydarzeń zamiast Macieja Stroińskiego.
Awatar
bywam tu czasem
25-08-2011 23:26

Dzisiaj "Nowy Dzień" wspólnie z Kacprzakiem prowadziła Magdalena Kaliniak. Czy to był jej debiut czy już wcześniej miała okazję pojawić się w ND? Osobiście uważam, iż dobrze sobie poradziła icon_wink
jestem zawsze
08-09-2011 19:31

W końcu Mariusz Abramowicz doczekał się spotu reklamującego Nowy Dzień.
Udostępnij ten temat