Wycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z oferty

Wycofanie kanałów z oferty

Awatar
stały bywalec
27-01-2012 16:17

piotrln ja też byłbym szczęśliwy dodałbym do tej listy jeszcze TVN24 otumani acz medialny
Awatar
rozkręcam się
28-01-2012 10:57

w sprawie wycofania kanału TVN HD+1 prawnicy mają zupełnie inne zdanie na ten temat ja mimo wszystko wysyłam wypowiedzenie
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-11-2012 19:49

Proszę, żebyście sprawę Zone Romantica poruszali tutaj, a nie w shoutboxie. Od tego jest forum. Zapraszam icon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-11-2012 20:07

Ja napisalem do UOKiK zapytanie w tej sprawie i czekam icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-11-2012 20:17

Aha - to jak dostaniesz odpowiedź, to wklej tutaj icon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-12-2012 21:16

Jednak Zone Romantica nie znika z oferty, więc wypowiedzenia schowajcie do szuflady (na razie) icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-12-2012 21:35

tylko date zmienic bedzie trzeba
wkręcam się
17-07-2013 21:29

To już pewne! Pod koniec lipca 2013 roku kanały ESPN America i ESPN Classic znikają także z polskiego rynku telewizyjnego. Dla operatów oznacza to konieczne zmiany w ofercie, a klienci mają szansę na zmianę operatora lub wywalczenie lepszych warunków promocyjnych.

Zmiany w ofercie programowej na niekorzyść klienta (wyłączenie kanału telewizyjnego) dla większości operatorów oznaczają ciężkie tygodnie. przypomnijmy, że zgodnie z prawem, w przypadku braku akceptacji zmiany abonentom przysługuje prawo do rozwiązania dotychczasowej umowy bez ponoszenia kary. Dla jednych klientów będzie to okazja do zmiany operatora w przypadku niezadowolenia oferty. Inni zapewne wykorzystają ten fakt do wywalczenia nowej, znacznie tańszej oferty z operatoremsmile1

czy bedzie mozna wypowiedziec umowe majac ten kanal
Udostępnij ten temat