Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
18-09-2018 18:24

Tak, ten program będzie nadal na antenie w niedziele o tej samej porze icon_wink

Co do zmian, one są rewolucyjne. Znika marka "Informacji", a wszystkie "Wydarzenia" będą nadawane dziesięć przed pełną godziną (16:00, 19:00, 22:00). Niektóre nazwy programów mogą być z lekka nietrafione. Mam nadzieję, że pani Gozdyra się uchowa i będzie prowadzić "Politykę na ostro", przy czym tu byłaby sytuacja, że to będzie "Tak czy nie", ale pod inną nazwą. Szkoda, że pani Gawryluk parę miesięcy temu wycofała "Tematy dnia" (dawniej "To jest dzień), by w październiku... przywrócić tak naprawdę ten program z inną nazwą w podobnych godzinach i pewnie w podobnej formule! Gdzie jest logika?!

Mnie też interesują dwie kwestie. Pierwsza, czy Polsat News wreszcie wymieni grafikę ekranową (bo udało się już wymienić ten nieszczęsny wideowall icon_wink, oraz druga. Czy Polsat News będzie wreszcie, tak jak ich konkurenci z TVN24 i TVP Info, wstawał w nocy, aby informować o jakimś ważnym wydarzeniu, które będzie mieć wtedy miejsce, czy nadal będą słodko spać? icon_wink
rozkręcam się
18-09-2018 18:48

Czy ktoś wie, czy od 1 10 prognozy pogody już nie będzie nadawał z greenboxa ?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
18-09-2018 19:33

Październik nowości w PN, pytanie czy zmiany będą dobre, czy będzie to tylko dobra zmiana?
przyjaciel strony
19-09-2018 11:58

Za 11 dni ruszy nowe studio i nie chce mi się wierzyć, że nie ma przecieku na temat jego wyglądu i co się pojawi w scenografii.
Awatar
piszę coraz więcej
19-09-2018 23:44

Otóż uwierz.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-09-2018 00:25

Może po prostu dobrze się kryją i nie chcą zepsuć niespodzianki. O ile jakaś będzie.
przyjaciel strony
21-09-2018 16:43

"Politykę na ostro" maja prowadzić Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski
"Godziny Szczytu" Anna Hałas-Michalska i Bartosz Kurek
"Wydarzenia i opinie" Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski
przyjaciel strony
21-09-2018 19:38

Polsat News ma chyba nowego reportera - Mateusza Białkowskiego.
Udostępnij ten temat