Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redaktor tvpolsat.info
24-09-2018 19:50

Za tydzień o tym czasie będzie już po rewolucji tak? icon_wink
przyjaciel strony
25-09-2018 13:41

Tak, od poniedziałku rewolucja.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-09-2018 15:20

Ja już coś tam wiem. Coś tam też słyszałem. icon_razz.gif I powiem Wam, że będzie ciekawie. Kilka zmian wyczekiwanych przez niektórych z Was nareszcie nastanie. icon_wink Ale boję się jednak, że wśród sympatyków mediów nie będzie wielkiego ?wow?.

Szczegóły niebawem. Oczywiście u nas icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
25-09-2018 15:25

Czyżby odświeżenie oprawy graficznej, a samo studio nie będzie rewolucją, lecz jedynie ewolucją tego co już było? icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
25-09-2018 15:28

Emil napisał(a):

Czyżby odświeżenie oprawy graficznej, a samo studio nie będzie rewolucją, lecz jedynie ewolucją tego co już było? icon_wink


Postaramy się jak najszybciej Was o wszystkim poinformować icon_smile Ja już więcej powiedzieć nie mogę na razie.
Stay tuned! icon_smile
przyjaciel strony
25-09-2018 15:28

Oby zmienili oprawę graficzną i dźwiękową, unowocześnili studio i ruszyli mocniej z social mediami, które są w tych czasach BARDZO WAŻNE.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-09-2018 15:35

KM napisał(a):
Postaramy się jak najszybciej Was o wszystkim poinformować icon_smile Ja już więcej powiedzieć nie mogę na razie.
Stay tuned! icon_smile

Ten dyplomatyczny ton oraz brak zaprzeczenia. Intrygujące... icon_wink

Ciekawe czy redakcja 1npinfo dostała jakiś przedpremierowy access na zwiedzanie studia icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
25-09-2018 15:47

Emil napisał(a):

KM napisał(a):
Postaramy się jak najszybciej Was o wszystkim poinformować icon_smile Ja już więcej powiedzieć nie mogę na razie.
Stay tuned! icon_smile

Ten dyplomatyczny ton oraz brak zaprzeczenia. Intrygujące... icon_wink

Ciekawe czy redakcja 1npinfo dostała jakiś przedpremierowy access na zwiedzanie studia icon_smile


Dyplomacja przede wszystkim icon_razz.gif
Zdradzę, że zjawimy się (no dobra, ja się znajdę) w studio PN icon_smile

Zapraszam za kilkanaście minut na tvpolsat.info icon_green
Udostępnij ten temat