Polsat News - dyskusja ogólna

rozkręcam się
28-09-2018 14:10

Czy od poniedziałku prognoza pogody już będzie tylko w studiu ? Bo ostatnio cały czas tylko w plenerze :/
przyjaciel strony
28-09-2018 14:37

Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć, ale wydaje mi się, że raczej powrócą do studia.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-09-2018 19:18

Jeżeli prawdą jest, że oprawa graficzna PN i Wydarzeń nie ulegnie zmianie, to będzie to największa kompromitacja w wykonaniu Polsatu od lat.
Awatar
ważna osoba
28-09-2018 19:29

To faktycznie była by żenada.
przyjaciel strony
28-09-2018 21:44

Podobno ma się zmienić tj. odświeżyc oprawa graficzna samego Polsat News, a co do Wydarzeń to nie mam pojęcia, może loga zostaną te same a odświeżą muzkę i obraz.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-09-2018 00:35

KM, ile razy miałeś okazję być w studiu Polsat News? icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-09-2018 00:43

Odpowiedź na Wasze pytania na temat oprawy dzisiaj w wywiadzie z Dorotą Gawryluk na portalu tvpolsat.info.
Awatar
przyjaciel strony
29-09-2018 07:26

Liczyłem na to, że ścianę wizyjną pie18plusdolną z impetem po sam sufit, ale i tak wygląda bardzo dobrze.
Zlikwidowany ekran, który był na suficie, mógłby trafić na tył studia, którego w kadrowaniu dotąd prawie nigdy nie widać, a który to był widoczny tylko podczas jednego z wywiadów prowadzonego - zdaje się - przez Agnieszkę Gozdyrę. Mogli go też "wtopić" w podłogę. Może to kwestia sentymemtu podobnie jak u Użytkownika filczyk, który także za nią będzie tęsknił.
Nie wiem czy nowa strzałka (stół) nie ma podświetlenia czy na materiałach tego nie widać, ponieważ jak dotąd tego nie zaprezentowali, ale jeśli pozbawioną ją możliwości zmiany koloru - wielka szkoda. Ostateczny efekt i tak zależy od realizatorów. Oby im się chciało robić efektowne loty kamerą. Mam nadzieję, że jest tam jeszcze jakaś na ramieniu. ;-)
Stolik boczny to tylko powtórka z rozrywki.
Ciekawe co z oprawą. Jak wynika z materiałów na polsatnews.pl żaden program nie ma nowej grafiki. Mogliby muzykę i oprawę przynajmniej Wydarzeń podrasować. Czekamy... icon_wink
Udostępnij ten temat